Savaitės horoskopas (gruodžio 12 – 18 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Pirmadienį prieš ką kritikuodami pagalvokite, ar tas žmogus turėjo tiek galimybių, kiek jūs, ir ar nesate per daug reiklūs. Šiaip jau pirmoje savaitės pusėje pagaliau realizuosite seniai puoselėtą sumanymą. Kad ir ką veiktumėte, įdėsite į darbą visas savo jėgas ir sugebėjimus. Puiku, bet laukti to paties iš aplinkinių neverta. Į įvykių eigą stenkitės kištis ne daugiau nei iš tiesų reikia. Sėkmės raktas - supratingumas ir kantrybė.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Pirmomis savaitės dienomis teks nemažai laiko sugaišti sprendžiant svetimas problemas, užtat nuo savaitės vidurio ryžtingai atsidėkite tik savo reikalams, net jei dėl to tektų kažką ir įskaudinti ar nuvilti. Visą savaitę stenkitės būti malonus ir mandagus su nepažįstamaisiais ar atvykėliais iš toli.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 

Palankus metas naudingoms pažintims megzti, neoficialioje aplinkoje tvirtinti reikalingus dalykinius ryšius. Visame kame stenkitės laikytis aukso vidurio - bet kokie kraštutinumai šią savaitę Dvyniams žada tik problemas. Antroje savaitės pusėje susilaikykite nuo tolimos kelionės - toli nuo namų tyko nesėkmės ir nelaimės. Savaitgalio pramogos bus įspūdingos, bet gali gerokai kirsti per kišenę.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Naujasis pažįstamas gali jus tiesiog pakerėti. Būsite pasiruošęs tuoj pat visko prisižadėti ar išsižadėti. Vis dėlto pasistenkite būti protingas ir šitaip nesielkite! Pirmasis žavesys išsisklaidys, ir pamatysite, kad tikrai nebuvo dėl ko pamesti galvą ar aukotis. Bene svarbiausios dienos bus ketvirtadienis ir penktadienis. Nesivaržykite dėstyti savo poziciją ir ginti ją. Savaitgalį tikriausiai verta paklusti instinktyviam norui kiek galima daugiau laiko praleisti namuose.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai