Savaitės horoskopas (gruodžio 26 – sausio 1 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Jūsų planuose šią savaitę - dideli bendri sumanymai. Jūs galite išvengti galimų nesutarimų, jeigu tiksliai pasiskirstysite įvairias užduotis ir dėl viso pikto suplanuosite atsarginius veikimo būdus.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Savaitė bus sėkminga, jei nebeskrajosite padebesiais ir įsiklausysite į tai, ką jums kužda intuicija. Pirmadienį galite tikėtis draugų pagalbos, tik pasistenkite nesivelti į ginčus. Antradienį verčiau nepasakokite aplinkiniams apie save, nes lengvai galite tapti apkalbų objektu. Trečiadienį atokiau laikykitės nuo perdėm viliojančių ir neva pelningų projektų. Ketvirtadienį verta imtis planuoti artimiausią ateitį. Šeštadienį, jei prireiktų eiti į darbą, nepurkštaukite - pasilikę namuose galite patirti nuostolių.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Kažkas šią savaitę elgsis taip nekorektiškai, kad perpildys jūsų kantrybės taurę. Pavyzdžiui, galimi nesutarimai su partneriu dėl jo finansinio neatsakingumo. Šeimos nariai gali turėti problemų, kurių jūs negalite padėti išspręsti.

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Reikalai gali pasisukti ne visai taip, kaip tikėjotės. Perspektyvos bus gana miglotos. Jei netikite tuo, ką darote, verčiau neskubėkite. Elgdamiesi apdairiai galite išvengti daugelio problemų ateityje. Netaupykite laiko miego sąskaita. Planuodami ateitį, numatykite bent keletą variantų, kad netikėtos kliūtys jūsų neužkluptų nepasiruošusio. Antradienis ir trečiadienis labai tinkami kokiam nors kilniam darbui. Šią savaitę reikia būti atsargiam bet kokiems siūlymams - galimos provokacijos. Penktadienį kuo mažiau bendraukite su kaimynais ir giminėmis.

Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai