Savaitės horoskopas (gruodžio 8 – 14 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Savaitės pradžioje profesiniame gyvenime nusimato daug tamsių spalvų, šešėlių ir audringų emocijų. Per daug neįsismarkaukite – pačių prisivirtą košę teks kabinti jums. Trečiadienį žvaigždės bus palankios verslininkams, teisininkams - nurimus audrai stos palankus metas priimti rimtus sprendimus, imtis sudėtingų bylų, pasirašyti svarbias sutartis. Savaitgalį karaliaus romantinės nuotaikos - atsipalaiduokite, nereikia su jomis kovoti.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Jūs aiškiai matote tikslą, o tai padės lengviau rinktis priemones. Artimieji gali pasirodyti pernelyg kritiški jūsų atžvilgiu, bet iš tiesų jie tiesiog atviresni nei kiti žmonės. Aplinkiniai jus stebins kaip tik tada, kai jau manysite juos perpratę. Ypač didelio siurprizo galite tikėtis savaitės viduryje.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Savaitės pradžioje galėsite pasigirti įžvalga - pavyks geriau suprasti aplinkinius ar sudaryti pelningą sandorį. Užmegzti dalykiniai santykiai taip pat bus be galo perspektyvūs. Nuo savaitės vidurio dienos ims slinkti lėtai, nuobodžiai - lauksite savaitgalio. Jis turėtų būti linksmas ir smagus.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Pirmomis savaitės dienomis teks nemažai laiko sugaišti sprendžiant svetimas problemas, užtat nuo savaitės vidurio ryžtingai atsidėkite tik savo reikalams, net jei dėl to tektų kažką ir įskaudinti ar nuvilti. Visą savaitę stenkitės būti malonus ir mandagus su nepažįstamaisiais ar atvykėliais iš toli. Penktadienį ar šeštadienį jūsų laukia svarbus ir atsakingas sprendimas. Jokiu būdu neskubėkite ir nesikarščiuokite. Intuicija gali ir apgauti.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Gali netikėtai apimti švelnūs jausmai seniai pažįstamam žmogui. Jei abu esate laisvi, kodėl nepamėginus pažvelgti naujai vienam į kitą? Jei jau esate kam įsipareigoję, gerai pamąstykite, ar tai nėra laikinas susižavėjimas. Gal jums tiesiog trūksta naujų įspūdžių? Savaitės pabaigoje laukia nauja veikla, nauji įspūdžiai, gal netgi kelionė.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Savaitės pradžioje tyčia ar netyčia galite būti smarkiai įžeisti ar kaip kitaip įskaudinti. Kaltininkas tikriausiai nė nesuvoks, ką padarė, tad nelaikykite širdyje pikto. Bene svarbiausios dienos bus ketvirtadienis ir penktadienis. Nesivaržykite dėstyti savo poziciją ir ginti ją. Savaitgalį tikriausiai verta paklusti instinktyviam norui kiek galima daugiau laiko praleisti namuose.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Šią savaitę sėkmingai teiksite psichologinę ar finansinę paramą - jos prireiks ne vienam jūsų draugui. Nusimato nemažai aktyvios kūrybinės veiklos, naujų sutarčių, projektų. Palankus metas investicijoms.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje trokšite vien tylos ir ramybės - tik taip galėsite susikaupti laukiančiam atsakingam žingsniui ketvirtadienį ar penktadienį. Atgaivinkite seną, bet iki šiol dar neįgyvendintą idėją. Jos metas pagaliau atėjo. Savaitgalį pasistenkite neišleisti pinigų, kurių dar neturite, negirkite pažįstamam prekės, kurios pats dar nematėte.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Už asmenines klaidas teks mokėti, tačiau užgrūdinsite dvasią ir gausite pamoką ateičiai. Prisiimdamas naujų įsipareigojimų, neprisiimkite atsakomybės už svetimas klaidas. Jei netikėtai išvyksite į kelionę, galite sulaukti likimo siurprizų.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Saugokitės malonių ir mandagių žmonių, norinčių su jumis apie kažką pasišnekėti. Galite patirti smulkių materialinių nuostolių ir ilgam susigadinti nuotaiką. Pirmomis savaitės dienomis nuveiksite tikrai nemažai darbų, bet nuo trečiadienio turėtumėte pajusti augantį priešiškumą prieš jus. Nieko baisaus, tiesiog teks įdėti daugiau pastangų tam pačiam tikslui pasiekti.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Prisiminkite - išmintis ateina nurimus aistroms. Šią savaitę namai bus Vandeniams laikina užuovėja nuo visų vėtrų - čia atsikvėpsite po įtemptos dienos, rasite ramybę ir paguodą. Pailsėję permąstykite įgytą patirtį - ji pravers ateityje. Kitą savaitę pagaliau pavyks pasinerti į mėgstamą veiklą.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Darbe galima įtampa. Antroje savaitės pusėje jums gali padaryti didelį įspūdį naujasis pažįstamas. Būkite atsargūs - didelė tikimybė, kad šis žmogus nepatikimas. Savaitgalį iš nieko nesitikėkite pernelyg daug ir tuoj pat. Jei nuolat prisiminsite savo šeimos vertybes, reikiamu metu jums nebus sunku pasakyti „ne“.

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai