Savaitės horoskopas (lapkričio 23 – 29 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Pirmadienį pjausite vaisius to, ką pasėjote praeitą savaitę. Antradienį ar trečiadienį netikėta žinia gali pakeisti visos dienos planus. Laukite nekviestų svečių. Aktyvi visuomeninė veikla antroje savaitės pusėje gali baigtis audringu meilės romanu. Nebijokite savo natūralios prigimties ir poreikių, priimkite ir mylėkite save tokį, koks esate.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Pirmadienį (tyčia ar ne) galite būti smarkiai įžeistas ar kaip kitaip įskaudintas. Kaltininkas tikriausiai nė nesuvoks jūsų įžeidumo priežasties, tad negriežkite ant jo danties. Bene svarbiausios dienos bus ketvirtadienis ir penktadienis - nesivaržykite išdėstyti savo poziciją ir ją apginti. Savaitgalį tikriausiai verta paklusti instinktyviam norui kiek galima daugiau laiko praleisti namuose.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Savaitės pradžioje galite susirasti naują draugą ar verslo partnerį. Savaitės viduryje teks sunkiai padirbėti, užtat rezultatai bus to verti. Savaitgalį pasistenkite nieko neimti giliai į širdį. Mažiausio pasipriešinimo kelias tikriausiai bus ir pats tinkamiausias.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Tarnyboje gali keistis jūsų pareigos. Darbo ir atsakomybės prisidės tuoj pat, kiti privalumai atsiskleis vėliau... Kelionės planus gali tekti atidėti dėl pablogėjusios sveikatos ar kitų kliūčių. Neskolinkite, nesiskolinkite, šią savaitę neprisiimkite jokių finansinių įsipareigojimų.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Savaitės pradžioje dirbkite ypač atidžiai, nes lengvai galite užsitraukti valdžios nemalonę. Antroje savaitės pusėje būtinai raskite laiko sportui ar kokiai kitokiai fizinei veiklai. Į galimus nesusipratimus ar nesėkmes savaitgalį pasistenkite reaguoti.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai