Savaitės horoskopas (lapkričio 7 – 13 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Savaitės pradžioje profesiniame gyvenime nusimato daug tamsių spalvų, šešėlių, audringų emocijų. Per daug neįsismarkaukite, visgi pačiam teks kabinti prisivirtą košę. Trečiadienį žvaigždės bus palankios verslininkams, teisininkams - nurimus audrai stos palankus metas priimti rimtus sprendimus, imtis sudėtingų bylų, pasirašyti svarbias sutartis. Savaitgalį karaliaus romantinės nuotaikos - atsipalaiduokite, nereikia su jomis kovoti.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Šią savaitę būsite apsėstas medžiotojo aistros. Pabandykite ją sutvardyti ir nepersekiokite savo kolegų už kažkada patirtas nuoskaudas. Nuo savaitės vidurio turėtumėte būti nebe toks agresyvus ir kur kas geresnės nuotaikos.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Savaitės pradžioje galėsite pasigirti įžvalga - pavyks geriau suprasti aplinkinius ar sudaryti pelningą sandėrį. Užmegzti dalykiniai santykiai taip pat bus be galo perspektyvūs. Nuo savaitės vidurio dienos ims slinkti lėtai, nuobodžiai - lauksite savaitgalio, kuris nusimato linksmas ir smagus.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Šią savaitę jūsų žvaigždės atneš ramybę jūsų sielai ir suteiks jėgų jūsų kūnui. Savaitės pabaigoje jūsų darbai bus įvertinti kaip novatoriški ir net genialūs. Santykiai su artimu žmogumi radikaliai pagerės, jei būsite iš tiesų nuoširdus ir atviras.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Gali netikėtai apimti švelnūs jausmai seniai pažįstamam žmogui. Jei abu esate laisvi, kodėl nepamėginus pažvelgti naujai į vienas kitą. Jei jau esate kam įsipareigoję, gerai pamąstykite, ar tai nėra laikinas susižavėjimas. Gal jums tiesiog trūksta naujų įspūdžių? Savaitės pabaigoje laukia nauja veikla, nauji įspūdžiai, gal netgi kelionė.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai