Savaitės horoskopas (liepos 18 – 24 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Už sąžiningumą savaitės pradžioje bus su kaupu atlyginta. Penktadienio vakarą ir šeštadienį verčiau praleiskite su šeima ar artimais draugais. Jei turite daug darbo namų ūkyje, organizuokite talką. Viską padarysite greitai ir linksmai.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Jūsų laukia naujos pažintys ir susitikimai. Jūs sėkmingai išspręsite mokymosi ir trūkstamos informacijos gavimo klausimus. Būkite kritiški, informacija gali būti ne tokia naudinga, kaip atrodė iš pradžių. Daugiau laiko skirkite bendravimui su aplinkiniais.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Pirmadienį pasistenkite sutvarkyti visus nebaigtus reikalus, nes antradienį ir trečiadienį vargu ar būsite darbingai nusiteikęs. Finansinės investicijos darbo savaitės pabaigoje bus pelningos. Savaitgalį laukia intensyvus, bet konfliktiškas asmeninis gyvenimas. Nesitikėkite tobulo sutarimo su partneriu, siekite kompromiso.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Ramiau reaguokite į kasdienio gyvenimo permainas. Ateinančios septynios dienos žada daug įvykių ir skatins imtis ryžtingų veiksmų. Jūsų aktyvumas padės sėkmingai tvarkyti reikalus. Beveik visa, ką numatėte, bus realizuota. Gali kilti naujų idėjų.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Pirmosiomis savaitės dienomis laukite malonių finansinių naujienų. Netikėtai galite gauti pinigų ar kitokių materialinių vertybių. Nuo savaitės vidurio ryžtingai imkite reikalus į savo rankas - seksis organizuoti darbus ir vadovauti.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Laukia materialiniu požiūriu palanki savaitė, kuri suteiks didelę finansinę laisvę. Galimas dalykas, kad gausite premiją, darbo užmokesčio priedą ar kitų neplanuotų pajamų. Šiuos pinigus drąsiai leiskite, tuo labiau, kad ateinančiomis dienomis galėsite įsigyti seniai numatytų pirkinių namams ir šeimai.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai