Savaitės horoskopas (liepos 24 – 30 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Savaitės pradžioje galimi nusivylimai kolegomis, partneriais. Gali kilti problemų dėl jums netesėtų pažadų, nevykdytų įsipareigojimų. Remkitės artimaisiais, draugais. Trečiadienį atsargiau rinkitės maistą, nepiktnaudžiaukite alkoholiu - galimas apsinuodijimas. Savaitės pabaigoje galimi nuostoliai ar pykčiai šeimoje dėl finansinių reikalų. Savaitgalį tikėtina smagi išvyka.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Svarbiausias savo mintis išdėstykite pirmadienį ar antradienį - būsite išklausytas rimtai ir atidžiai. Trečiadienį ir ketvirtadienį netikėkite tais, kurie labai karštai tikina esą jūsų pusėje. Sekmadienį galite švaistyti savo laiką, bet tik ne pinigus.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Šią savaitę sutelkite jėgas į problemų sprendimą. Atsidursite situacijose, kuriose neturite patirties, teks skubiai priimti sprendimus. Mėginkite ieškoti naujų veiklos krypčių, naujų pagalbininkų ir partnerių. Asmeniniame gyvenime sustiprės ryšiai su mylimaisiais. Savaitgalis žada malonių akimirkų su seniai matytais draugais.

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Jei pirmoje savaitės pusėje sugebėsite pareigą suderinti su malonumu, nušausite du zuikius vienu šūviu. Trečiadienį ir ketvirtadienį pasistenkite nepulti į depresiją vien dėl to, kad kai kurie žmonės nesilaiko savo pažadų. Labiau pasikliaukite savo jėgomis. Sekmadienį pasirūpinkite savo išvaizda.

Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

Liūtai lengvai įgyvendins sumanymus, pasieks užsibrėžtus tikslus. Tikėtini įspūdingi laimėjimai. Palanki savaitė kelionėms, užsienio ryšių plėtrai, mokslams, intensyviai komercinei veiklai, viešiesiems ryšiams. Bet kurioje srityje nesunkiai išsiveršite į lyderius. Iš sumaišties asmeniniuose santykiuose vaduokitės atvirais pokalbiais.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama