Savaitės horoskopas (liepos 31 – rugpjūčio 6 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Antradienį ar trečiadienį netikėta žinia gali pakeisti visos dienos planus. Laukite nekviestų svečių. Aktyvi visuomeninė veikla antroje savaitės pusėje gali baigtis audringu meilės romanu. Nebijokite savo natūralios prigimties ir poreikių, priimkite ir mylėkite save tokį, koks esate.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Savaitės pradžioje jausitės lyderiais, priimsite žaibiškus sprendimus, jūsų prašys patarimų, kliausis jūsų autoritetu. Ypač savaitės viduryje palanku sudarinėti sandorius, pasirašinėti sutartis. Tikėtinos pozityvios permainos profesinėje srityje, kilimas karjeros laiptais. Asmeniniuose santykiuose patartina apsibrėžti vienas kito atsakomybę.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Savaitės pradžioje galimi pokyčiai tarnyboje. Pasistenkite nesikišti ir nesileiskite įtraukiamas į asmeninius kitų žmonių reikalus. Jei užsiimsite apkalbomis, gali smarkiai nukentėti jūsų reputacija. Savaitgalį pasistenkite praleisti geroje kompanijoje, žinančioje, kaip linksmai praleisti laiką.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Sėkminga savaitė. Stiprėja jūsų pozicijos profesinėje srityje, auga autoritetas. Belieka susitelkti į pagrindinius tikslus, tinkamai pristatyti savo planus ir pademonstruoti turimas žinias. Jausmų srityje - sumaištis. Vienų jausmuose bręsta krizė, kitiems gali atsinaujinti senas meilės ryšys.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Pirmadienį ar antradienį atsitiks kai kas, kas pagaliau atvers jums akis. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite pilnas jėgų, tik pasistenkite jas protingai panaudoti. Antroje savaitės pusėje turėsite progos pamąstyti apie naujovių pliusus ir minusus.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama