Savaitės horoskopas (rugpjūčio 7 – 13 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Už sąžiningumą savaitės pradžioje bus su kaupu atlyginta. Penktadienio vakarą ir šeštadienį verčiau praleiskite su šeima ar artimais draugais. Jei turite daug darbo namų ūkyje, organizuokite talką. Viską padarysite greitai ir linksmai.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Pirmadienį sulauksite įdomaus pasiūlymo. Neskubėkite jo priimti, galimos povandeninės srovės, apie kurias sužinotumėte vėliau. Šią savaitę pajudės buto, žemės pirkimo ar pardavimo reikalai. Seksis kolektyviniai projektai, jausitės komandos nariu ar net kapitonu. Jei turite tokių sumanymų, pasinaudokite proga iškilti.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Pirmadienį pasistenkite sutvarkyti visus nebaigtus reikalus, nes antradienį ir trečiadienį vargu ar būsite darbingai nusiteikęs. Finansinės investicijos darbo savaitės pabaigoje bus pelningos. Savaitgalį laukia intensyvus, bet konfliktiškas asmeninis gyvenimas. Nesitikėkite tobulo sutarimo su partneriu, siekite kompromiso.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Prasidėjus savaitei, neskubėkite - galite padaryti nemenkų klaidų tiek profesinėje srityje, tiek asmeniniame gyvenime. Trečiadienį pagaliau pajusite pagrindą po kojomis, atgausite pusiausvyrą. Į savaitės pabaigą laukia džiaugsmai, nusimato pramogų, pasilinksminimų. Savaitgalį smagių įvykių karuselė neturėtų sustoti.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Pirmosiomis savaitės dienomis laukite malonių finansinių naujienų. Netikėtai galite gauti pinigų ar kitokių materialinių vertybių. Nuo savaitės vidurio ryžtingai imkite reikalus į savo rankas - seksis organizuoti darbus ir vadovauti.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama