Savaitės horoskopas (sausio 19 – 25 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Pirmadienį prieš ką kritikuodami pagalvokite, ar tas žmogus turėjo tiek galimybių, kiek jūs, ar nesate jam per daug reiklūs. Šiaip jau pirmoje savaitės pusėje pagaliau realizuosite seniai puoselėtą sumanymą. Kad ir ką veiktumėte, įdėsite į darbą visas savo jėgas ir sugebėjimus. Puiku, bet laukti to paties iš aplinkinių neverta. Į įvykių eigą stenkitės kištis ne daugiau, nei iš tiesų reikia. Sėkmės raktas - supratingumas ir kantrybė.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Konfliktas namuose pirmoje savaitės pusėje gali paskatinti siekti didesnės asmeninės nepriklausomybės ir laisvės. Visiškai netikėtai gausite džiugią žinią. Pamatysite, kaip neįveikiama taps nugalimu. Be to, išsipildys viena didelė jūsų svajonė. Laukite savaitgalio!
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Palankus metas naudingoms pažintims megzti, neoficialioje aplinkoje tvirtinti reikalingus dalykinius ryšius. Visame kame stenkitės laikytis aukso vidurio – bet kokie kraštutinumai šią savaitę Dvyniams žada tik problemas. Antroje savaitės pusėje susilaikykite nuo tolimos kelionės – toli nuo namų tyko nesėkmės ir nelaimės. Savaitgalio pramogos bus įspūdingos, bet gali gerokai kirsti per kišenę.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Savaitės pradžioje gali būti bandymų primesti jums savo nuomonę. Nesileiskite! Savaitės viduryje nesusikoncentruokite ties menkaverčiais dalykais ir mažiau tuščiai plepėkite. Galimos naujos perspektyvios pažintys.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Intensyvus bendravimas gal ir nuvargins, užtat sužinosite daug naudingo ir įdomaus. Savaitės viduryje ar antroje pusėje paieškokite preteksto bent trumpai pabūti vienumoje. Gali kilti naujų gerų idėjų, o gal patobulinsite senąsias. Šeima ir draugai vargu ar tinkamai įvertins jūsų pastangas ir pasiekimus, nors teigiamą jų poveikį veikiausiai pajus visi. Savaitgalį saugokitės pataikūnų ir apgavikų.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Nuo ankstesnių laikų jūs jaučiate permainų tendencijas jūsų gyvenime. Nuo šios savaitės tai įgaus konkrečią formą, todėl būtina įtempti protines ir fizines jėgas, kad paskubintumėte pozityvias permainas. Senokai varginusios finansinės problemos pagaliau pradės spręstis.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Visą savaitę būsite kritikuojamas iš visų pusių, ir kas skaudžiausia –  beveik visada pagrįstai! Antradienį spręsite uždavinį su dviem nežinomaisiais – teisingas atsakymas atvertų jums naujas viliojančias perspektyvas. Ketvirtadienį ar penktadienį neskubėkite imtis atsakomybės ar lyderio pozicijos – pernelyg daug aplink intrigantų, tik ir laukiančių, kada jūs suklupsite. Savaitgalio planai veikiausiai išvirs į visiškai priešingus.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Gausite svarbų vyresnybės nurodymą. Nepamirškite, kad turite teisę pareikšti ir savo nuomonę. Laimė, prieštarauti vargu ar teks – pasikeitimai atitiks jūsų interesus. Beje, jūsų artimieji taip pat norėtų, kad būtų paisoma ir jų nuomonės.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Jei turite idėjų, pats laikas jomis pasidalyti su žmonėmis, kurie gali suprasti ir tinkamai įvertinti. Jūsų sumanymai įkvėps kolegas ir sutvirtins jūsų autoritetą. Gal palypėsite karjeros laiptais, bet tai atneš tik daugiau rūpesčių ir atsakomybės, gal dar moralinio pasitenkinimo. Finansinė paskata veikiausiai bus minimali. Savaitgalio jūsų dėmesio veikiausiai pritrūks šeimai ir draugams.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Konfliktai darbe griauna ir asmeninį jūsų gyvenimą. Laimė, ši savaitė bus dosni įvairiausių gerų galimybių. Nepraleiskite progos išspręsti pačias didžiąsias problemas, gal net pakeisti darbą. Taip pat neatidėliokite ir vizito pas gydytoją.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Labai palankus metas nuodugniai apgalvoti ar apsvarstyti su kolegomis ar verslo partneriais artimiausios ateities planus. Jūsų produktyvios idėjos turėtų labai sudominti vyresnybę ar šiaip įtakingus asmenis. Savąja intuicija pasikliaukite labiau nei aplinkinių įtikinėjimais. Savaitės viduryje nieko neatidėliokite - palankesnio momento veikti veikiausiai nebebus. Pasistenkite nekeisti išankstinių savaitgalio planų - taip išvengsite daugelio nesusipratimų.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Jei iš tiesų prieš akis turite vertą tikslą, energingai dirbkite ta kryptimi ir nesigąsdinkite laikinų komplikacijų. Sėkmingi jūsų projektai privers nutilti kritikus ir pavydžius varžovus.

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai