Savaitės horoskopas (sausio 9 – 15 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Šią savaitę turėsite galimybių gerokai pasistūmėti į priekį, jei aiškiai matote tikslą ar žinote kryptį. Ypač produktyvi diena – pirmadienis. Nuo antradienio saugokitės – piktą pokštą jums gali iškrėsti jūsų paties temperamentas. Darbe ar versle – didelė konkurencija, varžybos. Apskritai šią savaitę turite potencijos išvystyti audringą veiklą, bet pernelyg didelių krūvių venkite - gali sustreikuoti širdis ar galva.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Pirmomis savaitės dienomis galite turėti bėdos dėl apkalbų. Tramdykite savo emocijas, ypač trečiadienį ir ketvirtadienį. Prieš imdamasis bet kokių veiksmų pasistenkite surinkti ir įvertinti visus įmanomus faktus. Savaitės pabaigoje jūsų dalykiniam sprendimui pernelyg didelę įtaką turės asmeninės simpatijos ar antipatijos.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Praėjusios savaitės problemų naštą sugebėsite nusimesti dar iki trečiadienio ir jau būsite pasiruošęs naujiems iššūkiams. Kolegas ir viršininkus stebinsite kūrybiškumu ir originaliu mąstymu, tiesa, ketvirtadienį ar penktadienį galimi nedideli nesusipratimai, veikiausiai būtent dėl naujų idėjų ar technologijų. Savaitgalį gali prireikti tiek moralinės, tiek finansinės paramos.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje ant jūsų pečių užgrius galybė rūpesčių. Gelbės tik kantrybė ir apsukrumas. Visiems ir visada tiesiai ir konkrečiai sakykite, ką galvojate. Vynioti žodžių į vatą jūs paprasčiausiai neturėsite laiko. Savaitgalį po draugo vizito šeimoje gali kilti barnis.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Komunikabilumas ir asmeninis žavesys padės šią savaitę užmegzti reikalingas pažintis, dalykinius kontaktus, rasti papildomų pajamų šaltinių. Ne visos jūsų idėjos bus tinkamai suprastos ir įvertintos, bet iš esmės judėsite teisinga kryptimi. Pirmadienį nesipykite su senais draugais, trečiadienį nesivaikykite miražų. Savaitgalį pasistenkite neišlaidauti pramogoms, gana greitai tų pinigų prireiks kur kas praktiškesniems tikslams.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Savaitės pradžioje nė nesitikėkite, kad kažkas kitas srėbs jūsų užvirtą košę ar mokės jūsų skolas. Kur kas daugiau pasiektumėte, jei būtumėte sąžiningesnis ir atviresnis pats sau. Ketvirtadienį ar penktadienį galite sužinoti įdomių naujienų telefonu ar paštu.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Atsiveria neblogos karjeros perspektyvos. Antradienį menkiausia smulkmena gali išvesti jus iš pusiausvyros, rizikuojate susipykti su visais iš eilės. Nuo trečiadienio neatsisakykite dalyvauti dideliame projekte – naudos tikrai turėsite. Svarbiausia – mąstymo ir veiksmų racionalumas, konkretumas ir efektyvumas. Savaitgalis – pernelyg ramus ir idiliškas, kad būtų įdomus. Tikriausiai norėsis daugiau aistros ir intrigos.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Visuomeninė veikla pirmomis savaitės dienomis bus ypač produktyvi. Susirasite naujų draugų ir bendraminčių. Tiesa, bendri projektai gali baigtis visai ne taip, kaip jūs tikėjotės, bet tai dar nėra priežastis jų atsisakyti. Tiesiog būkite atsargesnis, jei manote, kad esate įtraukiamas į avantiūrą. Jei traukia kelionės, šią savaitę pasistenkite šį savo norą įgyvendinti.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Teks skubiai imtis susikaupusių reikalų. Delsti nebėra kada. Antradienį pasistenkite neplanuoti nieko svarbaus – jūsų planus veikiausiai sugriaus netikėtos kliūtys. Savaitės viduryje kilusio ginčytino klausimo sprendimą verta atidėti kitai savaitei. Nepasikliaukite patarimais – jie tik išmuš jus iš vėžių. Savaitgalį pasistenkite praleisti su tėvais ar savo šeima.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Saugokitės, šią savaitę galite patirti didelių nuostolių. Savaitės pradžioje jūsų planams gali būti labai nepritarta, bet neklausykite neargumentuotos nuomonės. Trečiadienį ar ketvirtadienį galima labai perspektyvi pažintis. Į savaitės pabaigą veikiausiai pasijusite labai pavargęs. Neprievartaukite savęs, raskite laiko poilsiui.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Nesikratykite atsakomybės – tai proga pademonstruoti savo sugebėjimus ir talentus. Daug kas eisis tiesiog iš inercijos, padės ankstesnių dienų įdirbis. Valdžia gali pareikalauti išsamios ataskaitos apie nuveiktus darbus ir ateities planus. Antroje savaitės pusėje – ramybė ir stabilumas. Savaitgalį padėkite pagalbos prašantiems giminaičiams, bet per galvą verstis neverta.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje neišlaidaukite pramogoms, vaikams ir dovanoms. Trečiadienį ar ketvirtadienį turėtumėt nuveikti kažką namų ūkio labui, tik neskirkite tam viso savo laisvo laiko. Sutuoktiniai savaitgalį turės progų įsitikinti tiek gerosiomis, tiek blogosiomis bendro gyvenimo pusėmis.

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai