Seksas trise ir kitos vyrų seksualinės fantazijos (II dalis)

Pirmąją straipsnio dalį galite perskaityti čia

Seksas tokioje vietoje, kur jūs galite būti užklupti – ekshibicionistinė fantazija. Ji susijusi ne tiek su seksu, kiek su noru šokiruoti, mesti iššūkį visuomenei, išreikšti socialinį protestą prieš apribojimus. Ypač būdinga ši fantazija paaugliams ir jauniems žmonėms, tačiau subrendusių vyrų tarpe taip pat sutinkama. Kaip taisyklė, tai yra savo seksualinių galių demonstravimas, gebėjimas įtikinti moterį pasimylėti bet kurioje, net ir nepatogiausioje vietoje.

Patarimas: labai tikėtina, kad toks vyras, nors ir laiko save labai patraukliu”mačio”, tikrovėje nėra itin seksualiai patyręs. Na ir, suprantama, jam svarbus ne pats seksas, o galimybė dar kartą patirti aštrių pojūčių. Spontaniškas seksas kur papuola – tai originalu, tačiau ar partneris pagalvoja apie tavo jausmus ir norus, jei jis dažnai ir primygtinai siekia užvaldyti tave laiptinėje, ar kino teatro tualete?       

Seksas savo šefo kabinete. Tokia fantazija apskritai mažai ką bendro turi su seksu. Dažnai vyras, svajojantis apie seksą šefo kabinete su jo sekretore ar žmona, svajoja pakilti aukščiau už savo viršininką. Kaip taisyklė, toks vyras mano, kad šefas jo nevertina ir nemėgsta. Reikia juk kažkaip tai jį “perspjauti”, jei jau negali viršininko nurungti pagal statusą ar hierarchiją.

Stebėjimas slapčiomis. Dažnai vyrai svajoja pažiūrėti, kaip moterys atlieka higienines procedūras. Apskritai viskas, kas liečia “netyčinius”, tačiau seksualius moteriškus veiksmus, beprotiškai jaudina vyrus. Kodėl, pavyzdžiui, beveik niekas nesvajoja apie seksualinį suartėjimą su striptizo šokėja? Todėl, kad, jei moteris daro kažką tyčia, žinodama, kad ją kažkas stebi, tampa nebeįdomu.

2 psl. »

Komentarai (5)

fffffff 2013-10-21 15:54
o ji lindo prie tavo vyro?
aistringa 2013-10-20 11:58
bandziau su pora. Bet pasitaike tokia pavydi babce, neleido vyro nei artyn prie manes, o jis net drebejo kaip manes norejo
hm.... 2012-09-12 09:49
bandeme su vyru ir pirmo straipsnio fantaziju ir antro...
vyras su dviem moterim - garai , bet fantazijose , realybeje - jei moterys ne bi. tai juodas darbas.
moteris ir du vyrai mmmmm.... tai jau daug geriau , bet vyriskam ego tai gali atsiliepti neigiamai ,
ir ..... apibendrinant patirti ....
moterys , geriausias sexsas tada , kai myli , tada skradai , plauki , koma , nirvana , nezinau , neapibudinama.... , mums meiles reikia , o fantazijas palikim vyrams :) sekmes
Renata 2012-07-25 15:06
kas būtent?
Dainora 2012-07-25 14:01
labai pakėlė nuotaiką :)

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai