Seksualinis gyvenimas pagal bioritmus

Niekam ne paslaptis, kad skirtingu paros laiku vyrų ir moterų seksualinis aktyvumas skiriasi. Taigi nieko keisto, kad tos pačios glamonės vieną kartą gali suteikti milžinišką pasitenkinimą, o kitą kartą netgi suerzinti. Pabandykime pasiaiškinti, pagal kokius bioritmus gyvena vyrai ir moterys.

06:00 – 08:00

Seksas moterų gyvenime: net jei moteris jau prabudo, jos organizmas dar nepasiruošęs seksui. Miego hormono melatonino kiekis kraujyje palaipsniui mažėja, o kūno temperatūra dar nepakilo po saldaus miego (nakties metu kūno temperatūra šiek tiek sumažėja).  Tačiau kartais išsibudinti nuo malonių glamonių gali būti išties malonu. Svarbiausia, kad partneris neskubėtų ir būtų švelnus.

Seksas vyrų gyvenime: dauguma vyrų būtent šiuo paros metu pasiekia seksualinio aktyvumo aukštumas, nes testosterono kiekis kraujyje būna maksimalus. Jam norisi pražvalėti ir įgyti naujų jėgų bei energijos prieš naujos dienos pradžią, tačiau ilgalaikėms glamonėms vyras nepasirengęs. Greitas seksas – štai ko jis dabar pageidautų.

08:00 – 10:00

Seksas moterų gyvenime: ji galutinai išsibudino ir yra pasirengusi seksui. Laimės hormonų enforfinų kiekis moters kraujyje pasiekė maksimalų lygį, taigi tam, kad susijaudintų, jai reikia visai nedaug.

Seksas vyrų gyvenime: jis jau pasiruošęs darbingai dienai, ryte pakilęs testosterono kiekis nukrito ir normalizavosi, todėl sekso poreikis nėra toks stiprus, kaip buvo vos prieš kelias valandas.

10:00 – 12:00

Seksas moterų gyvenime: šiuo laikotarpiu visi moters skonio receptoriai paaštrėję, todėl būtent tokiu laiku ji gali sulaukti maksimalaus pasitenkinimo oralinio sekso metu. Beje, verta paminėti, kad oraliniam seksui vyro organizmas pasirengęs bet kuriuo paros laiku.

2 psl. »

Komentarai (5)

vyras 2015-04-23 15:10
pupa tu baik ir taip jau baisu kiek tu nukrypimu musu gyvenime
simona 2013-04-05 14:59
Kiek man pasakojo astrologe, tai auksciausias seksualumo taskas pas moteri buna, kai bioritmas rodo auksta tiek fizini, tiek emocini bioritma...; )http://manohoroskopai.lt/bioritmai
julius 2012-11-09 12:25
ačių už str. :) daugiau panašiom temom: http://www.intymu.com/erotinis-blogas
Pupa 2012-07-31 16:36
vyrai ir moterys nelabai suderinami :D
Kamilė 2012-07-31 11:02
įdomu :)

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai