Šiuolaikiniam vaikui – interaktyvūs žaidimai

Gamintojo nuotr., interaktyvi futbolo siena „Sutu“

Pasaulis dėl technologijų keičiasi neįtikėtinu greičiu. Remiantis statistika, šiuo metu egzistuoja apie 4,1 milijardo naudojamų mobiliųjų telefonų, kiekvieną sekundę išsiunčiama virš 50 tūkstančių SMS žinučių, 70% keturmečių jau yra naudojęsi kompiuteriu, o statistinis 21-erių metų jaunuolis jau yra žiūrėjęs apie 20 000 valandų televizijos, 10 000 valandų kalbėjęs telefonu ir gavęs/išsiuntęs apie 250 000 SMS žinučių. Akivaizdu – šiuolaikiniai vaikai kaip niekada anksčiau yra veikiami medijų ir technologijų. Tačiau ar galime jas perkelti į lauką ir sukurti interaktyvią aplinką, kurioje jaunuolis kartu galėtų sportuoti, žaisti, šokti ir užsiiminėti kitomis aktyviomis veiklomis?

Skandinaviško dizaino kokybiškos ir ilgaamžės lauko sporto įrangos bei vaikų žaidimų aikštelių pardavėjas „Fixman LT“ sako, kad tai yra įmanoma, ir pristato gausią interaktyvių žaidimų pasiūlą.

Interaktyviosios žaidimų aikštelės – naujausias iššūkis gamintojams bei vartotojams. Tai elektroniniu būdu internetu valdomos žaidimų aikštelės, kuriose sujungti aktyvūs žaidimai lauke, pavyzdžiui, futbolas arba interaktyvūs lauko žaidimai, kurių naudojimui žmogaus galios pagalba sugeneruojama kinetinė energija.

Vienas įspūdingiausių ir turbūt labiausiai vaikų mėgstamų interaktyvių žaidimų pasaulyje – interaktyvi futbolo siena „Sutu“ – žaidimų aikštelės sistema su garso, šviesos diodų ir smūgio vibraciją fiksuojančiomis plokštelėmis. „Sutu“ yra padaryta pagal futbolo žaidimą, tačiau labiau panaši į gerai žinomą „minuso“ žaidimą, tik šiuo atveju mušimas yra į sieną, o žaisti galima individualiai ir komandomis. Žaidžiant „Sutu“ aikštelėje interaktyviosios plokštės su vibracijos jutikliais fiksuoja kamuolio judesius ir žaidimo rezultatus. Šiuo atveju svarbus yra laikas, tikslumas ir greitis. Grįžtamasis ryšys palaikomas šviesų ir garsų. Technologiškai pažangu rodosi ir tai, jog, naudojantis programine įranga, „Sutu“ sistemą galima papildyti ir valdyti nuotoliniu būdu. Taip pat vaikus ypatingai žavi galimybė registruoti savo rezultatus internete arba naudojantis aplikacija telefone, nes sistema yra sujungta su internetu.

2 psl. »

Komentarai

Žaidimai vaikams

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai