Skaitome su „Nieko Rimto“. Valerie Thomas „Raganėlė Vinė“ (Dėmesio! Ypatingas pasiūlymas!)

Oi! Raganėlė Vinė ką tik atsisėdo ant Vilburo... Ir vėl!
O kaipgi kitaip, kai gyveni juodame name juodomis sienomis,su juodais baldais, juodu kilimu ir laikai juodut juodutėlį katiną. Kol Vilburas atsimerkęs, bėdos nėra – jo akys švyti žaliai kaip du smaragdai. O ką daryti, kai katinas snaudžia?
Panašu, kad be burtų nebus apsieita...


Pasaulyje itin populiari knygų serija apie raganėlę Vinę jau Lietuvoje! Burtai, linksmi nuotykiai tikrai privers jus skaniai kvatoti – Abrakadabra! Šią, itin juokingą knygelę jau galima rezervuoti mūsų draugų leidyklos „Nieko rimto“ interneto puslapyje www.niekorimto.lt. Kiekvienas, tą padaręs iki spalio 1 d., dovanų gaus atšvaitą.

Ypatingas pasiūlymas PasMama.lt skaitytojams! Laimėkite nuostabaus grožio kalendorių!DĖMESIO! Tik PasMama.lt lankytojams „Nieko rimto“ siūlo ypatingą progą laimėti 2014 m. sieninį kalendorių! Šis, metų planavimui ir gerai nuotaikai skirtas kalendorius gali atitekti Jums. Tereikia iki spalio 3 d. www.niekorimto.lt svetainėje įsigyti (arba rezervuoti) naująją knygelę „Raganėlė Vinė“, o komentarų skiltyje įrašyti frazę „Draugauju su Nieko Rimto“. Spalio 4 d. burtų keliu išrinksime laimėtoją. Knygelė - mažajam skaitytojui, o kalendorius - visai šeimai!

Komentarai

Skaitiniai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaikai pradeda sapnuoti dar prieš gimimą.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai