Skaitome su „Nieko rimto“. Ayano ImaiI „Česteris“

Esame laimingi galėdami pristatyti nuostabią naują rubriką, kurią ruošiame su nuostabiausios ir linksmiausios leidyklos „Nieko rimto“ bičiuliais. „Nieko rimto“ knygelės ne tik padės lavinti jūsų mažylius, bet leis ir jums pasinerti į stebuklingą knygų, svajonių ir vaikystės pasaulį. Ir mes kalbame visiškai rimtai!

Šiandien pristatome Ayano ImaiI knygą „Česteris“:

Pasaulinį pripažinimą pelniusi japonų rašytoja ir iliustruotoja Ayano Imai svajingai pasakoja apie drąsaus šunelio kelionę. Ar pavyks Česteriui rasti tikruosius namus? Ir ar tikrai tai, kas nauja, visuomet geriau negu sena?..

Česteris – baltas šuniukas juodais lopais – laimingai gyvena sau įprastą šuns gyvenimą mylinčių šeimininkų namuose. Bet vieną dieną viskas pasikeičia... Česteris pasiima pavadėlį, po pažastimi pasikiša savo namelį ir iškeliauja ieškoti naujų namų.


Dar daugiau knygų, kurias galima ir virtualiai pavartyti „Nieko rimto“ internetiniuose namučiuose: www.niekorimto.lt
O ar prisimenate, kad bičiuliai Nieko rimtoJums padovanos knygelę „Kurmio savaitė“? Tereikia sugalvoti vardus Kurmiui ir Peliukui ir dalyvauti konkurse!

Komentarai

Skaitiniai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai