Skaitome su „Nieko rimto“. Neringa Vaitkutė „Vaivorykščių arkos“

Esame laimingi galėdami pristatyti nuostabią naują rubriką, kurią ruošiame su nuostabiausios ir linksmiausios leidyklos „Nieko rimto“ bičiuliais. „Nieko rimto“ knygelės ne tik padės lavinti jūsų mažylius, bet leis ir jums pasinerti į stebuklingą knygų, svajonių ir vaikystės pasaulį. Ir mes kalbame visiškai rimtai!

Šiandien pristatome Neringos Vaitkutės knygą „Vaiborykščių arkos“.

ŽVILGTELĖK į nepaprastą pasaulį, kuriame prijaukintuose medžiuose gyvena skrajūnai, ateitį spėja pranašai, okeano pakrantėje aitvarus gamina nuotykiautojai, atradimų ieško gudruolės, o požeminėse olose žemsliekiais jodinėja kurmiai...
KELIAUK vieninteliu išlikusiu skraidančiu burlaiviu, kuris gali lėkti greitai kaip mintis, o prireikus – tilpti į mažą stiklinį buteliuką.
PASIRUOŠK pajusti iš kiekvieno puslapio pulsuojančią magiją, pakilti vaivorykštės arka, pasinerti į kvapą gniaužiančius nuotykius ir stoti į lemiamą gėrio ir blogio kovą, kol iš visa gaubiančios tamsos dar sklinda trupinėlis šviesos...  

Ištrauka:
„Ida pasirausė drabužių klostėse ir padėjo ant stalo nedidukę rudo medžio skrynutę. Grįžęs Emas ir visa kompanija tylomis palinko prie jos.
– Kaštonmedis, – pasakė Rudis, – iš jo retai ką nors gamina. Jau atidarom?
– Atidarom, – Ida ištiesė drebančias letenėles, atkabino mažytį žalvario kabliuką ir lėtai atvožė dangtelį. Dėžutėje ant minkšto raudono aksomo pamušalo saugiai gulėjo buteliukas. Stiklinis buteliukas su burlaiviu viduje.
– Kad mane lapė suėstų! – sušuko Emas. – Ir čia visas lobis?
Ida aiktelėjo ir užsidengė akis.
– Nurimk, mes jo nė neapžiūrėjom, – Rudis atsargiai išėmė buteliuką ir pakėlė prieš akis. – Keista, kaip jis laikosi, stovelio nėra, o dugno nė nesiekia, – pasakė gerai įsižiūrėjęs. Paskui rūpestingai paguldė buteliuką į vietą.
– Na, – pareiškė gudruolė, – visi pamatėm, kas yra šioje paslaptingoje dėžutėje ir radom tik niekutį, kurį paprastai visi laiko ant židinio. Tiesa, baisiai keistą niekutį – jis tiesiog kabo ore, o
jo burės truputį plazda. Lyg būtų tikros ir jas kedentų vėjas.
Visi dar kartą palinko prie laivelio. Ir išties, burės judėjo, vos vos, tačiau tai buvo gerai matyti.“


Dar daugiau knygų, kurias galima ir virtualiai pavartyti „Nieko rimto“ internetiniuose namučiuose: www.niekorimto.lt

Komentarai

Skaitiniai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai