Skirtingo tipo nutukimo priežastys

Jeigu laikotės dietų, sportuojate, bet kovoti su nereikalingais kilogramais nesiseka, pats metas išsiaiškinti, ką galima daryti geriau. Šis lentelė jums padės tai suprasti: pažiūrėkite, kur svorio priaugate?
 
1. Su mityba susijęs svorio priaugimas. Tai atsitinka dėl to, kad paprasčiausiai netinkamai maitinatės ir valgote per daug saldžių gaminių, vartojate per daug cukraus. Sumažinkite suvartojamo cukraus kiekį ir sportuokite 150 minučių per savaitę, kad sumažintum tokio pobūdžio svorio priaugimą.
 
2. Su baime ir depresija susijęs svorio priaugimas. Šis svorio priaugimas ateina dėl kortizolio patekimo į skrandį, dėl ko kyla noras ieškoti saldumynų, kad pasijustumėte geriau. Pabandykite atsikratyti streso ir suvaldyti savo depresiją, kad sukontroliuotumėte svorio augimą.
 
3. Su gliutenu susijęs svorio priaugimas. Šitaip priaugančių svorio žmonių hormonai paprastai būna išsiderinę (pavyzdžiui, taip nutinka paaugliams ir moterims menopauzės metu).
 
4. Su metabolizmu susijęs svorio priaugimas. Šio tipo žmonės, priaugantys svorio pilvo srityje, turi problemų kvėpuojant. Tokie žmonės turi nustoti gerti alkoholį, jei nori numesti svorio.
 
5. Su venine kraujotaka susijęs svorio priaugimas. Šis svorio priaugimas yra genetiškai paveldimas ir dažniausiai pasireiškia nėščioms moterims. Šiuo atveju bėgimas yra puikus būdas atsikratyti nereikalingo svorio.
 
6. Su nejudriu gyvenimo būdu susijęs svorio priaugimas. Šio tipo nutukimas susijęs su nebemankštinamomis kūno vietomis, kurios anksčiau buvo gražios ir stiprios. Siekiant numesti svorio čia, geriausia yra grįžti prie mankštos plano.

Šaltinis: tv3.lt

Komentarai

Dietos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai