Smagūs tėvų pramanai

Tėvelių (kaip, beje, ir vaikučių) išradingumui ribų nėra. Ko tik jie neprisigalvoja, kad tik sutramdytų mažuosius padaužas! Vieni į pagalbą pasitelkia gąsdinimus, kiti – bausmes... O dar kiti pradeda kurpti nebūtas pasakas. Štai keli realūs tėvelių kūrybos pavyzdžiai!
 

  1. Mama įtikino dukrelę, kad kaskart, kai žmogus meluoja, jam ant kaktos atsiranda raudonas taškas. Nuo tada mergytė meluodama ėmė dengti savo kaktą rankutėmis.
  2. Berniukas turėjo žaislą, kuris labai garsiai dainuodavo. Tėvams šis triukšmas labai įkyrėjo. Kai baterijos pagaliau nusėdo, tėtis jas išėmė ir pasakė, kad kitų tokių daugiau niekur negalima nusipirkti, nes jos – unikalios.
  3. Viena mergina iki pat studijų tikėjo, kad televizorius veikia tik tada, kai už lango pila lietus. Taip ją vaikystėje mokė tėvai.
  4. Mergytė nevalgydavo žuvies. Tėvai niekaip negalėjo įsiūlyti šio produkto, todėl sukūrė pasaką, kad tai – meksikietiška vištiena. Gudrybė padėjo, bet tik tol, kol močiutė netyčia neišdavė paslapties.
  5. Senelis įtikino anūką, kad bamba ir užpakaliukas yra susieti vamzdeliu. Jeigu vaikas krapštinės bambą, nukris užpakaliukas.
  6. O štai šie tėvai sugalvojo, kaip įtikinti vaikus valgyti daržoves: jie pasakė, kad jas valgant ateina toks momentas, kai jų skonis – kaip marmelado.
  7. Viena mama pasakė dukrytei: „Jeigu neskaitysi, prarasi balsą“. Aplinkybės susiklostė taip, kad greitai po to mergaitė susirgo ir labai užkimo. Ji taip išsigando, kad skaityti išmoko geriau už visus savo bendraklasius.
  8. Mama sugalvojo burtininkę, kuri kasdien įjungia internetą tik 19:00.
  9. Dar viena išradinga mama kaskart, kai ateidavo į vaikų darželį pasiimti atžalos, išsiklausinėdavo auklėtojos, ką per dieną veikė jos sūnus. Grįžusi namo ji kalbėdavosi apie praleistą dieną su vaiku, tikindama, kad bet kuriuo dienos metu galėjo jį matyti per specialų TV kanalą.

 
O kokiais pramainais galite pasidalinti jūs?

Komentarai (1)

zita 2015-11-05 22:53
Sūnus ilgą laiką prabusdavo naktimis ne po viena ar kelis kartus bet dar dažniau kas labai išvargindavo mus tai sugalvojau kad kaip ir dantų fėja taip yra ir miego fėja kuri atneša ir padeda po pagalve žaisliuką kiekvieną rytą jei vaikas išmiega neprabudęs visą naktį. Mums tai labai padėjo nes jau po savaitės prasidėjo ramios naktys. Na žinoma pasirūpinau smulkiais zaisliukais ir prieš išeidama į darbą pabūdavau fėja. Mums gal pasisekė dėl to kad neramios naktys budavo dėl neaiškios priežasties nes jis tik prabusdavo ir verkdamas šaukdavo mus net nesakydavo kad bijo kažko nes jei priežastis būtų norėjimas i tuoletą tai manau nepagelbėtų :)

Vaikų auklėjimas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai