Stilistės konsultacija. Jeigu oda linkusi rausti, tai raudono atspalvio plaukų spalvos venkite

Norėčiau patarimo, koks kirpimas ir spalva man labiausiai tiktų. Mano oda linkusi rausti, plaukai ploni, linkę banguotis, daug žilų ir sunkiai pasiduoda dažymui. Man gražu kirpimai kare ar bobas, bet nežinau ar man tiktų. Patarkite, ačiū.Malonu gauti toki išamų laišką. Prie jūsų odos, būtina rinktis šiltus atspalvius, kartu ir pašviesint būtų gerai vienu tonu. Jeigu teisingai matau, šiuo metu Jūsų plaukai turi raudoną atspalvį, o tai ypač netinka moterims, kurių oda linkusi rausti. Prisegu Jums tinkančią plaukų spalvą.


 
Jeigu pasirinksite kare kirpimą, ko gero teks daugiau laiko praleisti formuojant šukuoseną, nes reikės tiesinti plaukus, tačiau, plaukų turite daug ir kritimas bus gražus ir Jums tiks. Kirpčiukus galite palikti prailgintus, kirptus įstrižai. Galite rinktis turmpesnį, iškarpytą kirpimą. Jis primena kare, bet taip pat bus lengviau formuoti, veidas atrodys gaivesnis. Tuomet arčiau veido galite palikti keletą plonų tamsiai rudų sruogelių.

 

 

Daugiau stilistės atsakymų rasite: stilistė Renata Kovtun
Stilistės svetainė: www.jusu-gb.com , www.groziokodas.eu

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 


 

Komentarai

Stilistės visažistės konsultacija

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai