Stilistės konsultacija. Kaip paryškinti antakius?

Turiu didelę bėdą su antakiais. Iš esmės jų praktiškai neturiu, plaukučiai labai reti, silpni, praradę pigmentą. Ir taip jau kokius 5 metus, gal net ilgiau. Tenka kasdien antakius dažytis pieštuku, kartais padažau dažais, kad pats plaukas nusidažytų, bet be pieštuko vis vien atrodau juokingai - lyg be antakių. Bandžiau teptis ricinos aliejumi tačiau nelabai padėjo. Patarkit kaip paskatinti antakių augimą ir kokios gali būti šitokios prolemos priežastys? Visur kitur plaukai sveiki - ilgi ir stori galvos plaukai, blakstienos tankios... Vaikystėje antakiai irgi nebuvo labai tankūs, tačiau atrodė geriau nei dabar.

Nėra priemonių, kurių pagalba užaugtų antakiai. Tikrai nepadės ricinos aliejus, jeigu ir užaugs pora plaukelių, situacijos tai nepakeis. Vienintelis būdas yra permanantas arba mikropigmentacijos. Tai ilgalaikis efektas ir spalva bus priderinta. Nereikės kasdien piešti ir galvoti apie antakius. O antakiai yra labai svarbus veido akcentas, nes jie įrėmina akis, todėl reikalauja ypatingo dėmesio.
 

 

Daugiau stilistės atsakymų rasite: stilistė Renata Kovtun
Stilistės svetainė: www.jusu-gb.com , www.groziokodas.eu

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 

 

Komentarai (1)

Evelina 2017-10-16 05:33
Yra priemoniu kuriu deka uzauga antakiai, as budama 13-14 metu praradau antakius taciau juos atsiauginau, ir man nereikejo pernamento ar mikropigmentacijos. Man pvz daug graziau naturalus antakiai o ne istatuiruoti. Si stiliste yra senamadisku paziuru. Galima naudoti serumus, gerti papildus jeigu truksta kazkokiu mikroelementu organizme, aisku rezultatai nebus is karto, reikia tureti kantrybes.

Stilistės visažistės konsultacija

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai