Stilistės konsultacija. Kaip sugarbanoti plaukus jiems nepakenkiant?

Laba diena, Renata. Turiu ilgus šviesius plaukus, bet jie ganėtinai ploni. Visuomet labai norėjau pasidaryti cheminį šukavimą, nes svajoju apie garbanas. Kirpėja sako, kad mano plaukams tai būtų tikra pražūtis. Ar cheminis tikrai taip kenkia? Galbūt yra kitų, mažiau kenksmingų būdų?

Laba diena, niekam nerekomenduoju daryti ilgalaikio plaukų garbanojimo, netgi lengviausias tik pakenks plaukams. Deja, vienintelis nekenksimingas garbanojimo būdas yra suktukai.

 

Daugiau stilistės atsakymų rasite: stilistė Renata Kovtun
Stilistės svetainė: www.jusu-gb.com , www.groziokodas.eu

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 

Komentarai (9)

Renata 2012-07-15 13:41
Gerbiama, Lola, nesakiau, kad to nedaryti, tik paminejau, kad kenkia. Deja, bet koks cheminis susukavimas kenkia labiau uz dazymas, nes plaukas kiekviena karta yra veikiamas per visa ilgi. Del to plaukai labia luzineja ir tikrai praranda blizgesi ir minkstuma. O apie mano plaukus-joks cheminis plauku nepalietes, esu naturali blondine, bet taip pat plaukus dazau sviesiau. As esu uz grozi, tiesiog viska reikia daryti protingai.
ne lola 2012-07-14 15:53
Lola, stiliste nesake nedazyt plauku, o sake cheminio nedaryti,ypac sviesiems plaukams. ir nereikia cia maivytis ir vaidinti visazine - kas tinka tau, nebutinai tiks kitoms. daryk chemini,jei senatvej nori buti su trim plaukais. ar zinai kad cheminio susukavimo priemones uzlydo plauko svogunelio augimo vieta ir vis maziau plauku atauga...?
Lola 2012-07-05 14:54
beto pas stiliste zinove dar ir plaukai chemiskai nudazyti , aiskiai dazyta blondine , nes labai jau nenaturali jos plauku spalva , o juk tai kenkia nenaturalios spalvos dazniausiai plauku dazuose su daug peroksido xaxaxxa
LOla 2012-07-05 14:52
dariausi ir niekas nesigadina , visi man pavydi kiek daug pas mane plauku , jie ilgi ir stori , bet va noriu garbanu , dariausi chemini 5 kartus per 10 metu , darysiuos dar. O kas seis laikais nekenkia ? turbut nera tokiu dalyku , darykimes cheminius , vistiek senstant plaukai silpneja, tai bent jaunysteje reik jais sziaugtis . behje pas pacia stiliste panasu kad cheminis xaxaxa
egle 2012-06-25 00:22
man tai patinka tris eglutes susipinti,kieno storesni plaukai gali ir keturias,bet as viena per vidury ir dvi is sonu .Galima patepti geromis putomis ir ant rytojaus isleidi su pirstais sukuoji kaip tau norisi,tokia tvarkinga-netavrkinga sukuosena gaunasi :-),ir aisku nepamirst laku papurksti,lorealis geriausiai
Gabija 2012-06-21 20:14
kaip ir visos konsultacijos
>>>> 2012-06-21 19:55
Kokia issami konsultacija! :)
Ina 2012-06-21 19:39
ir kaip laikosi?
Žaneta 2012-06-21 18:09
Aš dar drėgnus surišu mazgais, išdžiovinu natūraliai, išleidžiu, paskleidžiu pirštais - puikumėlis

Stilistės visažistės konsultacija

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai