Stilistės konsultacija. Šaknų dažymas

Mano plaukai tamsūs. Dažydavau visus plaukus šviesiai, šaknys gaunasi, net ir 3 kartus dažant, geltonos, ryžos, niekas nepadeda. Ką patartumėt? Siūliau kirpėjai dažyti šaknis sruogelėmis su folija, o nudažius dėti švelniai šokoladinės ir ochos spalvos sruogeles, kad suvienodintų spalvą, pagyvintų. Ar dažymas šaknų dažymas sruogelėmis milteliais nekenks plaukui labiau, nei dažant visas šaknis kelis kart ir nuolat dedant pilkintojus? Man atrodo dažyti sruogelėmis yra geriau, bet ką Jūs patartumėt?
Mano plaukas, matyt, turi kažkokio pigmento, nebežinom ką daryti. Galiu laikyti 2 valandas, išdžiovinus dažyt vėl. Rezultatas - ryža spalva. Dažoma geriausių firmų dažais, „Cutrin“ ir t.t. Patarkite.

O nemėginot nueit pas kitą kirpėją? Įtariu, kad galbūt čia yra problema. Kitas klausimas, kodėl taip prisirišot prie spalvos, kurią sunku išgaut ir nuolat žalojami plaukai? Pagal Jūsų pasakojimą nelabai gražus vaizdas iškyla mėginant įsivazduoti plaukus. Atsiprašau, bet nematant plaukų ir Jūsų gyvai, yra labai sudėtinga kažką konkretaus patarti.

 

 

 

Daugiau stilistės atsakymų rasite: stilistė Renata Kovtun
Stilistės svetainė: www.jusu-gb.com , www.groziokodas.eu

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 


 

Komentarai

Stilistės visažistės konsultacija

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai