Stilistės konsultacija. Šukuosena plačių pečių ir stambių kaulų merginai

Sveiki, esu 168 cm ūgio, kaulai stambūs, todėl pečiai platūs, pati esu normalaus sudėjimo. Akys pilkšvai mėlynos. Veidas, sakyčiau, kvadratinės formos, žandukai putlūs. Anksčiau karpydavausi plaukus trimis laiptais, tačiau dabar turiu beveik atsiauginusi. Kankinu savo plaukus tiesindama (tačiau tik galiukus), kadangi vienoje pusėje būna beveik tiesūs, o kitoje pusėje susiraito.
Anksčiau esu ir dažiusi plaukus šviesiomis sruogomis. Po paskutinio karto nevykusio dažymo bijau ir bedažyti. O ir šiaip gaila plaukų, kadangi jau ir taip yra tiesinami kiekvieną dieną. Tad plaukų spalva yra natūrali - sakyčiau, smėlio spalvos. Kirpčiukai pas mane kerpami ne tiesiai, o truputį kreivai. Trumpų plaukų nenoriu, esu turėjusi, daug kas sakė,  jog netiko.
Ką pasiūlytumėte? Kas man tiktų?Pritariu, kad prie Jūsų aprašytų bruožų geriausia yra ilgi plaukai. Jie suteikia minkštumo ir moteriškumo bendram įvaizdžiui.
Patrumpinkit kirpčius, kad jie būtų iki antakių augimo linijos, jie gali būti tiesūs arba iškarpyti, pakirpkit plaukų ilgį apie 5 cm ir toliau plaukus auginkit be iškarpymo. Kitas variantas paauginkit kirpčiukus iki veido vidurio (vieta kur yra skruostikaulio duobutė) ir iškarpyti reikia ne per visą ilgį, bet tik viršugalvį ir aplink veidą. Rekomenduočiau likti prie natūralios plaukų spalvos ir palikti tik kelias sruogeles viršugalvyje - saulėje nublukusių plaukų efektas.


 

 

Daugiau stilistės atsakymų rasite: stilistė Renata Kovtun
Stilistės svetainė: www.jusu-gb.com , www.groziokodas.eu

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 
 

Komentarai

Stilistės visažistės konsultacija

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai