Subtilaus interjero akcentas - juodi baldai

Baltos ir juodos spalvų derinys gali suteikti modernaus rafinuotumo bet kuriam interjerui, tačiau norint sukurti optimalų efektą, būtina pasirūpinti ir tinkama sienų bei grindų spalva, kad juodi baldai pakankamai išryškėtų, tačiau neužgožtų visos aplinkos. Žinoma, sienų ir grindų spalvą pirmiausia reikėtų rinktis ne pagal baldus, o atsižvelgiant į bendrus aplinkos kriterijus: patalpos dydį, ryškumą ir t.t. Tačiau šį kartą pakalbėsime būtent apie sienų ir tamsių baldų derinimą.

Dažniausiai pasitaikantis derinys – baltos sienos ir tamsūs baldai. Šis variantas patikrintas laiko ir praktiškai visuomet atrodo elegantiškai. Tiesa, jei interjero nepaįvairinsi kitomis spalvomis, jis gali atrodyti šaltas, nejaukus ir netgi nuobodus. Situaciją nesunku pataisyti: keletas nedidelių, tačiau ryškių spalvų akcentų suteiks interjerui gyvybingumo. Gali rinktis pagalvėles, vazeles, gėles ir t.t. Gražiai atrodo ir pora susišaukiančių didesnių akcentų, pavyzdžiui kilimas ir tos pačios spalvos spintelė.

Labai stilingai atrodo interjeras, kuriame juodi baldai derinami su pilkomis sienomis. Tačiau šis sprendimas tinka tik ganėtinai didelio ploto ir daug natūralios šviesos gaunančioms patalpoms. Be to, tikrai ne visiems patiks gyventi pilkai juodame kambaryje... Tačiau jį juk taip pat galima paįvairinti ryškesnėmis detalėmis.

Jei iš karto nori “gyvesnio” interjero, rinktis smėlio ar gelsvos spalvos sienas. Tik jokiu būdu ne labai ryškias. Iš pradžių tai gali pasirodyti netgi labai patrauklu, tačiau ilgainiui ryškios sienos ims erzinti, o ir priderinti smulkius akcentus bus ganėtinai sunku.

Ramesnis, tačiau ne mažiau stilingas sprendimas – juodi baldai ir žalios sienos. Atrodo labai originaliai ir gyvybingai.

Komentarai (3)

Vikulė 2012-07-26 18:14
mane juoda taip pat slegia...
Elena 2012-07-20 09:16
Juodus galima derinti prie bet kokios spalvos. Ir tie dvispalviai kambariai visada atrodo fantastiškai
Milda 2012-07-19 17:57
atrodo niūrokai, be to, kiekvienas įbrėžimas ant jų labai jau negražiai atrodo.

Interjeras

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai