Šukuosena kaip jūsų asmenybės atspindys

Kiekviena dailiosios lyties atstovė mėgsta puoštis, ir kiekviena iš jų tai daro savaip, atsižvelgdama į savo skonį ir prioritetus. Siūlome sužinoti, ką apie jus gali papasakoti jūsų šukuosena. Psichologų teigimu, būtent įprasta kasdienė šukuosena geriausiai apibūdina bet kurios moters charakterį.
 
Romantiška ir patraukli asmenybė

Jūs labai romantiška, ir visada esate atvira naujiems įspūdžiams ir naujai patirčiai. Stengiatės įžvelgti kituose tik tai, kas geriausia, visame kame ieškote ne trūkumų, o privalumų. Jūsų optimizmas ir romantiškumas traukia ir paperka.
 
Gerbiama ir patikima

Svarbiausios jūsų savybės – puikus humoro jausmas ir neišsenkanti energija. Jūs esate labai atsidavusi savo artimiesiems ir visada pasirengusi juos užstoti bei ginti.
 
Žmonės jums svarbiau už idėjas ir įsitikinimus, todėl užgaulūs jums skirti žodžiai pralekia pro šalį jūsų neužkabinę. Galvą laikote aukštai, o krūtinę – išdidžiai.
 
Išdidi ir siekianti tikslo

Kai galvojate apie save, kartais jūs tiesiog baisiai savimi didžiuojatės. Ir ne be reikalo – juk pasigirti galite tiek išvaizda, tiek pasiekimais.
 
Jūs puikiai žinote, kad norint pasiekti kažko daugiau reikia įdėti nemažai pastangų, todėl keliate sau vis naujus tikslus.
 
Nemėgstate gailesčio. Ir apsaugos jums nereikia. Su stresu susidorojate greičiau ir geriau negu visos jūsų draugės ir netgi kai kurie vyrai.
 
Tvirta ir principinga

Su nepažįstamais ir mažai pažįstamais žmonėmis dažniausiai elgiatės gana grubiai, tačiau saviems ir supantiems jus esate itin švelni.
 
Tokie žmonės kaip jūs niekada tyčia nekenks kitiems, tačiau ir žodžio kišenėje neieškos, neleis, kad kas nors liptų jiems ant galvos. Jeigu tapote neteisybės liudininke, jūs netylėsite. Niekada!

2 psl. »

Komentarai (1)

austeja 2016-02-16 18:59
as esu normali moteris bet nelabai moku daug sukuosenu.

Šukuosenos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai