Šukuosena mažosioms princesėms per 10 minučių (video pamoka)

Tikriausiai visos mamytės, kurios augina mažąsias gražuoles, susiduria su didžiausia ryto problema, kuri vadinasi „Mama, supink man plaukus. Gražiai!“ O ką daryti, jeigu mama neturi daug laiko, o gal ir nelabai moka pinti dailias kaseles. Puoštis juk norisi...

Visos tikriausiai pamena, kaip pačios darydavome vaikystėje - surišame paprastą uodegėlę, patraukiame gumelę, plaukus praskiriame ir per ten prakišame gumelės laikomą uodegėlę. Siūlome mažosioms padaryti labai panašiai - tiesiog vienoje pusėje, toliau nuo skyrimo suimame kelias uodegėles, praskiriame plaukučius ir prakišame gumelę. Vėliau papurename plaukus ir gumelę paslepiame.

Ši šukuosena šauni, visų pirma, greitumu, ji puikiai atrodo, plaukai bus palaidi, tačiau nelįs į akis, netrukdys žaisti. Geriausia dalis yra ta, kad šitaip plaukus galima tvarkyti ir ilgaplaukėms ir trumpesnius plaukučius turinčioms princesėms. Pridedame video, jeigu nemokate šio pynimo (beje įmantrus daikčiukus plaukų prasukimui visai nebūtinas, puikiai gaunasi ir pirštais, o poros bandymų pakaks, kad šukuosena atrodytų tvarkingai).

Komentarai (6)

paulius 2016-01-11 21:38
Kodėl princesėmp
paulina 2015-04-01 17:57
mano dukrai labai patiko sita sukuosena
emilija 2015-04-01 17:56
faina sukuosena
neda 2014-12-13 19:26
mano dukrytei lengva ji leidziasi
olia 2014-10-31 16:50
mano mergaite tai labai lengvai leidzia pinti kaseles ar ka panasaus
Lina 2013-04-05 13:08
Manosios nesileidzia :( vargais negalais viena kasyte surisu...

Šukuosenos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai