Kaip užsiauginti ilgesnes blakstienas?

Imagemore Co., Ltd./Corbis nuotr.

Ilgos ir tankios blakstienos žvilgsniui suteikia nepakartojamo žavesio, o tu juk tikrai norėtum visuomet atrodyti kerinčiai. Žinoma, gali užsukti į artimiausią grožio saloną ir prisiauginti blakstienas vos per kelias valandas, tačiau jei nori ilgalaikio efekto ir svarbiausia, pasiekto natūraliais būdais, siūlome pasiskaityti mūsų patarimus.

Kad blakstienos greičiau augtų ir būtų tankesnės, tau prireiks natūralių aliejų: varnalėšų, ricinos, migdolų, persikų ar kviečių gemalų. Dvi savaites kantriai ir kruopščiai tepk blakstienas bet kuriuo iš šių aliejų ir pastebėsi pirmąjį efektą.

Kiekvieną vakarą grįžusi namo švariai nusivalyk makiažą ir patepk blakstienas aliejumi nuo pat šaknelių iki galiukų. Aliejų gali užsilašinti ant piršto, arba ant specialaus švaraus blakstienų šepetėlio, kuris leis aliejui tolygiai pasiskirstyti. Nors pirmieji rezultatai turėtų pasirodyti jau po poros savaičių, dar kelias savaites šią procedūrą atlik kiekvieną vakarą. Kai blakstienos pastebimai sutvirtės, pakaks vienos procedūros per savaitę. Efektas bus kur kas geresnis, jei visu šiuo periodu blakstienų nevarginsi kosmetikos priemonėmis.

Gali būti, kad nuo aliejaus tavo akys šiek tiek paburks. Kad taip nenutiktų, prieš miegą aliejų nuo akių nuvalyk. Nepergyvenk, nes per dieną pilnai pakanka dviejų valandų, kad blakstienos sugertų visas joms naudingas ir reikalingas medžiagas. Aliejaus likučius švelniai nubrauk vatos tamponėliu ir jokiu būdu netrink akių.

Kad tavo blakstienos ir pačios akys dar labiau atsigautų ir imtų spindėti, gali jas palepinti kompresais iš  žolelių (įsitikink, kad nesi alergiška tam tikroms žolėms) ar iš juodosios arbatos. Paimk šaukštą ramunėlių arba rugiagėlių žiedų, kurių gali įsigyti vaistinėse ir užpilk juos verdančiu vandeniu. Viską sandariai uždenk ir leisk šiam mišiniui pastovėti maždaug valandą laiko. Vėliau nuovirą nupilk, kad liktų tik skystis ir jame sudrėkink vatos pagalvėles. Ramiai atsigulk ir uždėjusi jas ant akių palaikyk 10 minučių.

Komentarai (9)

na 2016-12-26 17:21
o ar nieko neatsitiks akim, jei i jas pakaks kazkiek aliejaus?
Ma 2015-06-22 11:28
cha cha cha, nesamone pagal mane!
lovely 2015-05-26 20:11
O ka man daryt jei isroviau netycia puse blakstienu?
asike 2014-02-27 19:59
O nebus labai blogai jek naudosim tusa tuo laikotarpiu?
kamile 2013-06-29 19:03
zinot kaip reikia turet ilgas blakstienas? Prisiklijuoji dirptines ir viskas!
kamile 2013-06-29 19:01
su tusu DDD 1;D
anonim 2012-09-05 18:58
dar galit kiekviena diena po kaskiek kartu tept vazelinu blakstienas tikrai padeda. bet geriau su gyduomoju arba baltu vazelinu.
as 2012-08-31 08:21
ramunelem nenoreciau blakstienu tepti, nes jos pasvieses!
... 2011-11-18 16:03
Jus gal pirma normaliai puslapi sutvarkykit , o ne puse teksto kazkokiom reklamom uzdenkit ??? :D:D

Veidui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai