Tapyba ant kūno - gražus būdas įamžinti nėštumą

Nėštumas – tai džiugus artėjančio stebuklo laukimo laikotarpis. Kiekviena būsimoji mamytė stengiasi įprasminti ir įamžinti jį vis kitaip – vienos kasdien fotografuojasi ar filmuojasi, kuria iš šių epizodų filmukus, kitos pradeda domėtis rankdarbiais, o dar kitos – piešia. Visoms joms (arba bent jau daugumai iš jų) nubunda kūrybinis polėkis, noras būti gražia ir išreikšti save viena ar kita meno forma, turėti kažką, kas primintų tas laimingas dienas. Kaip tai suderinti?

Tapyba ant kūno – gana plačiai paplitusi meno rūšis, nesvetima ir nėščiosioms. Tai puikus būdas išreikšti save. Viena vertus, tai įvaizdžio, harmoningai derančio su vidiniu nėščiosios pasauliu, kūrimas, kita vertus – labai naudinga procedūra. Piešimo procesas – tai lengvas masažas, padedantis atsipalaiduoti tiek būsimajai mamytei, tiek jos mažyliui.

Europoje ši praktika egzistuoja jau maždaug 10 metų, po truputį plinta ir kitur.

Gražus ir apvalus nėščiosios pilvukas – laikinas dalykas. Piešinėlio nuotrauka tave džiugins net po daugelio metų, ir tu galėsi didžiuodamasi partodyti ją savo jau užaugusiai atžalai.

Tai yra ideali vieta tapyti. Žinoma, išsižioti visus iš nuostabos privers tik įgudusio profesionalo rankos, tačiau perduoti tokiu būdu žinią savo mažyliui gali tiek pati mama, tiek tėvelis. Piešinėlio vaikutis, savaime suprantama, dar nematys, tačiau teigiamą energiją būtinai pajus.

Komentarai (13)

hi 2012-12-22 11:00

Hello
nice meeting you,
Am miss vivian
please write me
Here ([email protected] yahoo.in)
thanks
vivian
Renata 2012-10-08 11:54
labai labai gražu
egle 2012-09-26 16:19
skonio reikalas, bet man tai kazkaip negrazu
aura 2012-09-16 12:29
labai grazu ia kurybinga
Virsune 2012-09-11 19:34
O gal pimpi nusipaisykit ant pilvo .Tai juk vaiko namai tai jo ramybe ,betruksta ,kad dar seksa pradetu paisyti ant pilvo
iloniukas 2012-09-08 00:49
tai isiaina net valgyti nebegalima nes viskas yra su hemija net ukiuose auginti gyvunai ir taip seremi su maistu kuris skatina gyvunu augima ,darzoves ir laistomos trasomis ,taika valgyti,tik nesakykit kad reik pirkti ekologiskas prekes ,nes nemanau kad jos jau tokios ekologiskos,pati auginu darzoves ir matau kaip niekas neuzauga be trasu ,zeme maitinti ir reik,,,,:)
ilona 2012-09-08 00:44
kazinau nagus plaukus moterys dazesi ir pries muset 100metu .o as pilvuka isidaziau nusipiesiau nusifotkinau ir nuploviau ,nemanau nieko blogo ,jug nevaikstai puse metu su dazytu pilvuku:)
Liuda 2012-09-03 22:12
Žmogaus oda - tai pats didžiausias kvėpavimo organas...Tai , ka tepame ant kuno, patenka i krauja, o tuo paciu ir busimam vaikeliui...Pagalvokite, mielosios, kokiu chemikalu jusu vaikutis gauna dazant .. ir ypac pilva.... Kas pirmas sugalvojo sita nesamone turetu labai atgailauti .Paskui stebimes , kodel vaikai tokie aleriski, nervuoti ir net apsigime ....Nuo chemijos , mano mielosios, butent nuo jos... , kuria mes naudojame su maistu, tepame lupas, dazome nagus, plaukus ir t.t.
Goda 2012-08-28 21:39
man su medeliu labai patiko :)
blin 2012-08-21 18:34
tiesiok nuostabu:)

Smagūs vaizdeliai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai