Termokirpimo privalumai ir trūkumai

Šiandien termokirpimas (arba kirpimas karštomis žirklėmis) – kone naujausias mados klyksmas. Tiesą sakant, ši technologija taikoma jau ne pirmus metus. Procedūra sparčiai populiarėja, tad natūralu, jog dailiosios lyties atstovėms vis dažniau kyla klausimų: ar tai tikrai naudinga, ar viso labo – dar vienas reklaminis triukas? Išsiaiškinkime, kas ir kaip: juk net ir tai, kas labiausiai giriama, turi ir privalumų, ir trūkumų.

Privalumai

Neįtikėtina, tačiau kirpimas karštomis žirklėmis žinomas netgi nuo Kleopatros laikų. Žinoma, iš pradžių jos nė iš tolo nepriminė tokių, kokias mes turime šiandien – juk egiptiečiai nė nenutuokė, kas yra elektra. Vis dėlto tai nesukliudė šios technologijos išradėjams apkirpti savo valdovę karštomis žirklėmis. Jie tiesiog įkaitindavo jas ugnyje ir kirpdavo sruogas. Po daugybės amžių metodas vėl tapo populiarus – šiandien taip apsikirpti sau gali leisti beveik bet kuri šiuolaikinė moteris.

Toks kirpimas pasižymi ir kosmetiniu, ir gydomuoju efektu: profesionalaus stilisto rankose karštos žirklės niekuo nesiskiria nuo įprastinių, su jomis galima apkirpti labai įvairiai. O kur slypi gydomosios savybės?

Plačiai paplitusi nuomonė, kad termokirpimas – pats geriausias būdas atsikratyti besišakojančių plaukų galiukų ir išvengti šio nemalonaus reiškinio ateityje. Ir iš tiesų – po įprasto kirpimo gali nepraeiti ir mėnuo, kai galiukai vėl ims šakotis, o po šios procedūros rezultatais džiaugiamasi daug ilgiau (maždaug tris ar keturis mėnesius). Dar vienas privalumas yra tai, kad po procedūros plaukai mažiau pučiasi, juos lengviau iššukuoti ir formuoti. Ypač tai svarbu toms dailiosios lyties atstovėms, kurios turi banguotus ir garbanotus plaukus, nes garbanotas sruogas tampa daug lengviau ištiesinti.

2 psl. »

Komentarai (7)

Ieva 2013-09-29 14:55
Kerpuosi karstomis zirklemis jau gerus 4 metus - galiukai nustojo skilineti. Kaina tikrai nera kosmine - 40-60lt, priklausomai ar kerpa tik galiukus ar per visa ilgi. Kirpimo trukme tikrai ne pora valandu, kaip kad rasoma straipsnyje, be abejo priklauso ir nuo specialisto..taciau be papildomu proceduru trunka iki valandos. Visada kerpuosi Ametistejoj Kauno Akropoly pas specialiste Neringa.
jokio skirtumo 2013-01-19 12:18
kodel brangoka?kai kerpiesi kas kelis menesius,gaunasi tas pats,as moku 50lt i 4-5men,jei kirpciausi kas menesi paprastomis,gautusi tas pats arba net daugiau..
ligita 2012-04-22 12:48
As tik taip ir kerpuosi, nes galiukai labai greit sakojasi pakirpus iprastu budu, turiu pazystamu, kurios kirpdamos karstu kirpimu labai atsiaugino plaukus.
man taip pat jis labai tiko, negaila sumoketi truputi daugiau kai matai rezultatus. Bet svarbu ir tai ar geras kirpejas kerpa.
Lina 2012-03-03 18:17
Bandžiau,patiko,tik brangoka,efektas matosi po keliu kirpimu.
Vaida 2012-02-24 16:31
Na aš tikriausiai visai jau atsilikusi, nes net nebuvau girdėjusi apie termokirpimą :(
Gustė 2012-02-24 14:39
Draugė kirposi, sakė, nieko ypatingo. Kokie plaukai buvo, tokie iš esmės ir liko. Didelio skirtumo nepajuto
Lina 2012-02-24 10:21
Gal yra bandžiusių? Įdomu, kokie būtų atsiliepimai

Plaukams

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai