Testas: kuris vaikas sudaužė vazą?

Kartais surasti kaltininką būna labai sunku, nes nėra jokių kaltės įrodymų – tada mes pasitelkiam į pagalbą logiką ir intuiciją. Tačiau ar kada susimąstėte, kad jūsų samprotavimams didelę įtaką daro jūsų pačių asmenybė? Siūlome sužinoti kai ką apie save!
 
Pažiūrėkite į šį piešinį. Kaip manote, kuris vaikas kaltas?
 
Vaikas A
 
Šis variantas atrodo pats akivaizdžiausias: vaikas žiūri žemyn, susidaro įspūdis, kad jis gailisi to, ką padarė. Jis vienintelis stovi iš kairės, visi likusieji žiūri į jį, tarytum smerkdami.
 
Tačiau ar tikrai galima būti 100% tikriems, kad kaltas yra būtent šis vaikas? Gal jis tiesio tapo „atpirkimo ožiu“, auka, į kurią visi žiūri, bet neturi pakankamai įrodymų?
 
Jei pasirinkote šį vaiką, esate atsargus ir nepaprastai atsakingas žmogus, pro jūsų akis nepraslysta net menkiausios detalės: jūs atkreipiate dėmesį į žmonių gestus, išraiškas, jus labai sunku apgauti.
 
Vaikas B
 
Paveiksle vaikas B – tai vyriausioji dukra, atsakinga už savo jaunesniuosius brolius ir seseris, kol mama užsiėmusi savais darbais.
 
Ši mergaitė žiūri į vaiką A, tarytum rodydama į kaltininką. Tačiau šis žvilgsnis neatrodo smerkiantis – greičiau kupinas supratimo ir palankumo.
 
Jei pasirinkote vaiką B, galima daryti išvadą, kad esate sąmoninga asmenybė, suprantanti kitų žmonių problemas taip, tarsi jos būtų jūsų pačių. Spręsdami problemas jūs vadovaujatės logika ir sveiku protu, kryptingai siekiate savo tikslo, ir anksčiau ar vėliau viskas bus taip, kaip norėsite jūs.
 
Vaikas C
 
Šis vaikas geriausiai pasislėpęs iš visų. Jo rankos kišenėse, jis atrodo sunerimęs ar net pašaipus, galbūt kaltinantis vaiką A.

2 psl. »

Komentarai (1)

Rasa 2018-02-25 18:01
Na,labai tiksliai pasakyta,apie mane

Psichologija

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai