TOP 5 vietos medaus mėnesiui

Ar žinojote, kad pagonys tuokėsi šviečiant mėnulio pilnačiai, o vestuvių metu buvo vaišinamasi midumi - ši tradicija siejama su medaus mėnesio pavadinimu. Žinoma, šiuolaikiniams jaunavedžiams medaus mėnuo siejasi su nuostabiomis atostogomis ir trumpu pabėgimu nuo įprastinio gyvenimo ritmo bei galimybe pasimėgauti vienas kitu. Dalinamės keletu vietų, kuriose tą daryti yra geriausia.

MaldyvaiSalų valstybė Indijos vandenyne tapo viena populiariausių vietų jaunavedžiams ir įsimylėjusiems - krikštolo skaidrumo, šiltas vanduo, balto smėlio paplūdimiai, puikūs viešbučiai ir atskiri nameliai ant vandens, kurie leis pabėgti nuo viso pasaulio ir mėgautis tik vienas kitu.

HavajaiPuikus oras, balto smėlio paplūdimiai, gausybė skirtingo tipo viešbučių, puikus maistas, tradicinės programos leis susipažinti su visiškai kitokia kultūra ir patirti neišdildomų įspūdžių. Norintys aktyvesnio poilsio gali leistis į pažintinius žygius, išbandyti vandens sportą.

GraikijaGraikija siūlo tiek prabangius viešbučius, tai kambarių nuomą privačiuose namuose, o krizės pakoreguotos kainos šią šalį paverčia prieinama daugelio kišenei. Šioje šalyje jaunieji galės mėgautis nuostabiomis jūrų gėrybėmis, šviežiomis, puikios kokybės daržovėmis ir pasilepinti SPA centruose, pirtyse, išbandyti masažus.

ItalijaNuostabus senamiestis, daugybė muziejų ir niekada nesibaigiantys kultūriniai renginiai, gyvybingas naktinis gyvenimas... Italija yra puiki vieta miestietišką kultūrą mėgstantiems, norintiems ne tik ilsėtis, bet ir sužinoti šį tą naujo.

KanadaKanada yra ideali vieta gamtos mylėtojams ir aktyvų poilsį mėgstantiems - nuostabiai graži gamta, puikus žygių maršrutai. Beveik kiekvienas didesnis viešbutis jums pasiūlys jojimą žingais, pikniką kalnuose ar pasivaikščiojimus viename iš daugelio Kanados nacionalinių parkų.

Komentarai

Povestuvinės kelionės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai