Trumpam grįžusi Vasha į renginį atskubėjo su dukrele

Loretos Kondratės nuotr.

Šiuo metu Graikijoje drauge su vyru, krepšininku Ronaldu Rutkausku gyvenanti Gabrielė Rutkauskienė - Vasha trumpam grįžo į gimtinę. Jauna mamytė į Lietuvą atskrido su dukrele Adrija bei nepraleido progos apsilankyti renginyje ne tik su ja, bet ir su savo sesute bei mama.

„Grįžau savaitei. O gal dviems. Bilietų atgaliniam skrydžiui dar neturiu“, - sakė atlikėja.Vasha sakė maniusi, jog skrydis į gimtinę bus sudėtingesnis, nes leliukai įprastai lėktuvuose verkia. „Ji nemiegojo, žaidė. Dukrelei nedainuoju, ji to nemėgsta, iškart lūpytę patempia į apačią. Tai nemanau, kad bus dainininkė... Bet krepšinio rungtynes žiūri su didžiuliu malonumu!“ - su šypsena kalbėjo G. Rutkauskienė – Vasha.

Dukrytę ji maitina pati. Mažylė miega puikiai ir naktį mamai leidžia pailsėti. „Jos rėžimas patogus ir geras. Paryčiais atsikelia pavalgyti ir vėl užmiega. Atsibunda tik apie 11 valandą“, - pasakojo laiminga mama.Į Lietuvą ji grįžti sugalvojo spontaniškai. „Mums abiems su Ronaldu reikėjo poilsio. Ir aš norėjau jau grįžti į Kauną. Švęsime prosenėlės gimtadienį“, - sakė Vasha.

Vashos mama Viktorija Mauručaitė sakė, kad anūkę mielai prižiūri visos šeimos moterys. „Kai reikia, pažiūriu, bet... mažylę visada pažiūri ir mano mama!“ - sakė V. Mauručaitė.

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama