Vaiko kambarys pagal Zodiako ženklą (I dalis)

Klausimas, kuris tikriausiai neduoda ramybės daugumai tėvelių: koks turėtų būti vaikų kambarys? Ar galima rasti universalią išeitį?
 
Greičiausiai tokių sprendimų nebūna – juk labai daug kas priklauso ir nuo jūsų estetinių prioritetų, ir nuo individualių vaiko ypatybių. Šį kartą papasakosime, kaip įrengti vaikų kambarį pagal Zodiako ženklą.
 
Avinas. Jis džiaugiasi gyvenimu ir yra aktyvus, todėl jam reikia daug erdvės – neužgriozdinkite tokio vaiko kambario baldais.
 
Nors gimusieji po šiuo ženklu mėgsta ryškias ir sodrias spalvas, vaiko kambario interjere turėtų vyrauti šviesūs, šilti, tačiau jokiu būdu ne agresyvūs tonai (antraip judrūs ir lengvai įsiaudrinantys vaikai tiesiog negalės atsipalaiduoti). Tinka geltona ir oranžinė spalva, įdomūs akcentai: futbolo kamuolio formos foteliukas, sienų apmušalai su mėgstamais personažais. Ypač patartina įrengti sporto kampelį, kuriame jūsų atžala galės išlieti savo energijos perteklių.
 
Jautis. Jam visame kambario interjere užtektų vieno dalyko – didelės, minkštos ir patogios lovos, tačiau taip pat labai pravers ir daugybė pagalvėlių, minkštų žaisliukų.
 
Pastebėtina, kad gimusieji po šiuo ženklu apskritai mėgsta daiktus, kuriuos malonu liesti, todėl juos tikrai pradžiugins minkštas ir švelnus kilimas. Neįvertinti neliks ir dideli bei įspūdingi daiktai.
 
Pirkite kokybiškus ir ilgai tarnausiančius baldus – Jaučiai nemėgsta permainų. Pirmenybę teikite žaliems, rudiems ir rausviems atspalviams. Gimę po šiuo ženklu labai ramūs ir mėgsta prižiūrėti kambaryje augančius augalus.
 
Dvyniams reikia erdvaus, šviesaus kabario su daugybe lentynų, kur būtų galima laikyti dėžutes. Gimusieji po šiuo ženklu mėgsta pertvarkyti tiek savo kambarį, tiek gyvenimą apskritai, todėl geriausia, kad baldai būtų lengvi, plastikiniai – tokie, kad prireikus juos nesunkiai perstumdytumėte.
 
Dvyniai neįsivaizduoja savo gyvenimo be komunikacijos ir masinės informacijos priemonių, todėl svajoja, kad kambaryje būtų telefonas, kompiuteris ir televizorius. Jie labai noriai naudosis „mobiliosiomis auklėmis“, kad galėtų susisiekti su namiškiais kituose kambariuose.
 
Kambarį patartina dažyti visomis ryškiomis vaivorykštės spalvomis – tokioje aplinkoje dvyniai jaučiasi itin patogiai.

Komentarai

Vaikas ir aplinka

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai