Vaikų gimtadienio žaidimai

Gimtadienis yra bene linksmiausia ir mažųjų laukiamiausia šventė, tad siūlome sukviestivaiko bičiulius ir pasiūlyti jiems ne tik gardaus torto, bet ir pamokyti žaisti smagius žaidimus.

Akla višta

Klasikinis žaidimas, kurio metu gaudytojas turi sučiupti žaidėją užrištomis akimis.Sugautasis tampa naujuoju gaudytoju. Kiti žaidėjai privalo niūniuoti, ploti rankomis. Jeigužaidžiate kieme, tai reikėtų nusistatyti aiškias ribas, kuriose galima gaudyti. Jeiguvaikučiai maži ir bijote, kad nukritę susižeis, tai galite pridėti taisyklę, jog negalimabėgioti, tik vaikščioti - bėgiojantis taisyklės laužytojas pats tampa gaudytoju.

Traukinukas

Žaidėjai sustoja vienas už kito, o priekyje stovintis žmogus rodo visokius judesius,kuriuos turi kartoti visa eilutė - šokinėja, šiek tiek pabėga į priekį, ploja, daropritūpimus. Parodžius sutartą judesių skaičių vedėjas eina į eilės galą, o naujai priekyje atsidūręs rodo kitus judesius.

Nieko nesakau

Susodinkite vaikučius puslankiu ir kiekvieno paeiliui klauskite nesunkių klausimų į kuriuosreikia atsakyti judesiais. Tinkami klausimai: kaip katytė prausiasi? Kaip kiškutis daro?Kaip paukštelis skrenda?

Žvejyba

Šiam žaidimui reikėtų 8 ir daugiau žaidėjų. Vienas žaidėjas paskiriamas žveju, o kitas -žuvyte. Visi likę sustoja į ratą ir susikabina rankomis, rankos laikomos pakeltos. Žuvytė turi bėgioti per bangas (pakeltas rankas) iš rato ir vėl į ratą. Negalima per tą pačią bangą įbėgti ir iškart per ją išbėgti - jeigu žuvytė arba paskui bėgiojantis žvejas suklysta, tai ta banga dingsta (rankas iškėlę vaikučiai susiglaudžia šonais ir nebepraleidžia). Sužvejojęs žuvelę žvejas išrenka naują žvejo ir žuvelės porą.

2 psl. »

Komentarai (2)

Kamilė 2022-01-08 21:44
Smagūs žaidimai
Viltė 2021-01-31 15:06
Labai gražūs žaidimai.

Gimtadienis

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai