Valgomos vestuvių dovanos

Per vestuves įprasta dovanoti ne tik pinigus ir reikšmingas dovanas, bet ir ką nors tiesiog malonaus. Valgomos dovanos dažniausiai būna labai netikėta, tačiau nė kiek ne mažiau džiuginančia staigmena.

Dovanas, kurias galima ragauti

Įteikę ką nors valgomo jūs niekada neapsiriksite ir visada įtiksite nuotakai ir jaunikiui. Net ir tariamai „nevalgantys“ saldumynų jaunieji mielai priims tokią dovaną.

Dovana pagal užsakymą

Jei norite, kad pora tikrai liktų patenkinta, tegul valgomą dovaną ruošia profesionalūs konditeriai. Pas juos galima užsisakyti pačių gražiausių ir įvairiausių pyragėlių ir saldainių, šokolado ir mažų tortų.

Originalus sveikinimas arba kremu užrašyti jaunųjų vardai taps išties gražia detale.

Apiforminimas

Paprastai valgomas vestuvines dovanas stengiamasi apipavidalinti kaip nors ypatingai – pavyzdžiui, įtekti jas gražioje gėlėmis ir kaspinais išpuoštoje pintinėje arba su dideliu gėlėmis, žiedais ir kitomis puošmenomis pagražintu padėklu. Saldainiai dažniausiai įvyniojami į specialų popierių arba gražias servetėles.

O gal ko nors sūraus?


Tikriems gurmanams visada galima padovanoti gerą sūrių rinkinį. Nupirkite keletą rūšių, gražiai įpakuokite ir įteikite su papuošta pintine.

Jeigu pridėsite dar ir gero prancūziško vyno butelį, jus tikrai prisimins.

Vestuvių metinėms

Metinėms pažymėti skirta dovana nebūtinai turi būti brangi – galima išrinkti ką nors kuklesnio, tačiau nė kiek ne mažiau malonaus. Pavyzdžiui, jeigu sutuoktiniai mėgsta saldumynus, puikiai tiks įvairių saldėsių (saldainių, šokolado, sausainių, šokoladinių padažų ir t.t.) rinkinys, jeigu jie dažnai priima svečius ar mėgsta pasilepinti aromatingais gėrimais – įteikite, pavyzdžiui, kavinuką ir kelių rūšių kavos arba arbatos. Dovanas galima sudėti į trikampes dėžutes ir iš jų padaryti tortą.

Komentarai

Vestuvių dovanos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai