Veido kaukės su imbieru

Tarkuotas imbieras – tiesiog stebuklinga priemonė, padedanti kovoti su pačiomis įvairiausiomis odos problemomis.

Kaukė vystančiai ir glembančiai odai:  smulkiai sutarkuokite gabaliuką imbiero. 2 arabatinius šaukštelius šios masės sumaišykite su granatų sultimis, kad išeitų tiršta tyrelė. Gausiai ištepkite veidą ir kaklą, po 20 minučių nuplaukite vėsiu vandeniu. Tokia kaukė aprūpins odą vitaminais ir grąžins elastingumą.

Kaukė riebiai odai: sumaišykite lygiomis dalimis (maždaug po šaukštelį) imbiero ekstraktą, ramunėlių antpilą ir šviežią ramunėlių arbatą, įmaišykite šaukštą baltojo molio. Kaukė laikoma 15 minučių, nuplaunama vėsiu vandeniu.

Valomoji kaukė visiems odos tipams: sumaišykite po pusę šaukštelio medaus, citrinos sulčių ir imbierų pastos, 3 šaukštelius grietinės (riebiai odai rinkitės liesą, sausai – riebią) ir kelis lašus vitamino E. Tolygiai paskirstykite, po 30 minučių nuplaukite šiltu vandeniu. Tokia kaukė ne tik puikiai valo odą ir atveria poras, bet ir maitina bei drėkina.

Komentarai

Veidui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai