Vestuvinė svečių knyga: kelios idėjos

Kiekviena besituokianti pora nori išsaugoti savo vestuvių prisiminimus kuo ilgiau. Tai padaryti galima skirtingais būdais – filmuojant, fotografuojant ir... kuriant svečių knygą.
 
Paprastai tokia knyga paliekama akivaizdžiai matomoje vietoje (pavyzdžiui, prie įėjimo į pokylių salę), kad kiekvienas norintis galėtų prisidėti prie jos kūrimo. Apipavidalinti ją patartina atsižvelgiant į konkrečių vestuvių spalvinius sprendimus ir tendencijas, o visa kita padarys svečiai – jie gali ko nors linkėti ar ką nors patarti. Smagiai atrodo, kai aplink iškirptas ir priklijuotas jaunųjų nuotraukas svečiai piešia kokį nors foną (pavyzdžiui, gėlėtą pievą, daug vaikučių ir pan.) arba pripiešia trūkstamas dalis (aprangą, siužetą ir t.t.).
 
Tačiau galima daryti ir ne visai knygą. Štai dar keli įdomūs pasiūlymai.
 

  • Padarykite plakatą: jame tilps daug palinkėjimų. Galite nupiešti medį, kad kiekvienas svečias į lapelius įrašytų ką nors gražaus, arba, pavyzdžiui, važiuojantį jaunavedžių automobilį su į dangų kylančiais balionais.
  • Medis arba stambus augalas. Jeigu salę puošite daugybe augalų arba „laimės medžiu“, prie jo galima pririšti lapelius su palinkėjimais.
  • Rėmeliai su nuotakos ir jaunikio nuotrauka. Jaunųjų nuotrauka viduryje, aplinkui palikite vietos mažesnėms svečių nuotraukytėms ir palinkėjimams. Šis variantas labai patogus – galima pasikabinti ant sienos, bėgant metams prisiminti senus draugus, jų veidus, vardus...
  • Jei vestuvėse vyrauja jūros tema, į dubenį pripilkite plokščių įvairių dydžių ir spalvų akmenėlių, įdėkite markerį.
  • Jei turite spausdinimo mašinėlę, būtinai ja pasinaudokite! Įdėkite gražų popieriaus lapą, o svečiai tegul surenka norimą tekstą. Nepamirškite antraštės su jaunųjų vardais ir vestuvių data – tokį lapą taip pat galima įsirėminti ir pasikabinti ant sienos.
  • Puodynė arba dėžutė su palinkėjimais. Pasidarykite kažką panašaus į taupyklę ar balsavimo urną, kad svečiai galėtų sumesti ant popieriaus lapelių arba specialių kortelių surašytus palinkėjimus. Baigiantis vakarui susumuokite rezultatus – geriausio palinkėjimo autoriui įteikite prizą. 

Komentarai

Vestuvių dovanos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai