Viktorija Mauručaitė kasmet vis išmėgina naujus kiaušinių marginimo būdus

Šįmet dainininkės Viktorijos Mauručaitės ir atlikėjų prodiuserio Artūro Butkevičiaus Šv. Velykos turėtų būti šilkinės. „Pernai kiaušinius dekupažavome. Šįmet norėčiau juos marginti šilku“, - sakė pašnekovė.

Atlikėja naudoja ir įprastus margučių dailinimo būdus, nes, pavyzdžiui, piešimas ant jų dažuose pabuvojusiais pirštukais labai patinka dukrytei Angelai. Šv. Velykų tradicijas V. Mauručaitė prisimena nuo vaikystės. Svečiuose visuomet būdavo daug žmonių, o kai užaugo jos ir brolio atžalos, stalai nuo vaišių ir artimųjų tiesiog linko.

„Šįmet Gabrielė Graikijoje, brolis Anglijoje, tėčio nebeturiu... Bet visiems po kiaušinuką vis tiek numarginsime“, - sakė dainininkė.A. Butkevičiaus šeimoje buvo įprasta kiaušinius dažyti tik Šv. Velykų rytą, o jos – šventės išvakarėse. Pasak V. Mauručaitės, taip galima ilgiau pasidžiaugti margučiais.

Dainininkė įsitikinusi, kad jai, kaip ir visiems, Šv. Velykos asocijuojasi su šeima ir pavasariu. Atbundančios gamtos įspūdį besiruošdama šventei ji sustiprina kvepiančiomis „Krispo“ žvakėmis. „Šįmet mūsų namai kvepės mėtomis! Pavasarį man labiausiai primena ir gėlių, liepų žiedų, žydinčių vyšnių aromatai“, - sakė V. Mauručaitė.

Ji nepamirš ir smagiųjų šventinių tradicijų – išsiaiškinti, kieno margutis stipresnis ar toliau rieda.

 

Komentarai

Velykos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai