Virtualus seksualinis partneris: privalumai ir trūkumai

Virtualus seksas mūsų dienomis tampa vis populiaresnis: paieškos sistemos pateikia daugybę su šia tema susijusių nuorodų, siūlo aplankyti įvairias pokalbių svetaines, atsisiųsti programų ir panašiai. Jį išbando ne tik jaunimas, bet ir brandaus amžiaus žmonės. Ar toks seksas turi kokių nors privalumų? O gal neverta nė prasidėti?

Virtualiu intymiu bendravimu gali būti laikomos ir erotinio turinio žinutės, seksas telefonu, tačiau šį kartą apie tai nekalbėsime. Pasiaiškinkime virtualaus internetinio sekso privalumus ir trūkumus.

Galimybė pastoti arba užsikrėsti

Savaime aišku, kad bendraujant su virtualiu partneriu internetu, maigant klaviatūrą arba įsijungus internetinę kamerą, pastoti neįmanoma. Klausimas, kokias apsisaugojimo priemones naudoti, atkrenta savaime – juk tau tikrai neteks vidury nakties bėgti į visą parą dirbančią vaistinę nusipirkti kontraceptikų.

Be to, kadangi nėra jokio taktilinio kontakto, užsikrėsti taip pat neišeis – nei paprastu peršalimu, nei lytiniu būdu plintančiomis ligomis. Tai, žinoma, didelis privalumas. Juk mažai kas savo tikrojo partnerio prašo gydytojo pažymos.

Rasti partnerį greičiau ir paprasčiau

Paprastai susirasti seksualinį partnerį gali užtrukti labai ilgai: juk iš pradžių su potencialiu kandidatu reikia susipažinti, surasti sąlyčio taškų (pažinti jį geriau, rasti bendrų bruožų ir pomėgių), ir tik po to pereiti į kitą santykių lygmenį. Tikriausiai sutiksi, kad toli gražu ne kiekviena mergina ryšis vienos nakties nuotykiui su bare ar klube sutiktu nepažįstamu vaikinu.

Virtualaus partnerio paieška daug paprastesnė ir greitesnė: užtenka užeiti į forumą, susirasti partnerį ir nueiti į privatų kanalą.

2 psl. »

Komentarai (4)

Nora 2012-03-30 11:27
Virtualus bendravimas turi ir privalumų, ir trūkumų, kaip ir bet koks kitas dalykas
Gustė 2012-03-30 09:54
Sėdėčiau kokioj taigoj, gal internetas iš dalies ir kompensuotų gyvo žmogaus trūkumą. Bet mūsų sąlygomis tereikia noro tokį susirasti, ir trupučio pastangų.
Rita 2012-03-29 21:45
Kodėl gi? Kai kuriems žmonėms kitokiu būdu paprasčiausiai nėra kur "išsilieti". Internetas gali būti ir labai puiki vieta, priklausomai nuo to, ko ieškai ir ko tikiesi
ca 2012-03-29 21:45
Virtualus gyvenimas aplamai yra nesamone. Saves apgaudinejimas

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai