Visai kaip vaikas: mažas drambliukas rodo kaprizus (video)

Viename iš Afrikos draustinių liudininkai stebėjo įdomią sceną iš dramblių gyvenimo: mažas drambliukas, siekdamas atkreipti į save mamos dėmesį, ėmė rodyti kaprizus, voliodamasis ant žemės kaip vaikas.

Drambliukas ėjo per kelią su visa banda, tačiau greičiausiai pavargo ir nusprendė, kad toliau – nė žingsnio. Iš pradžių jis prisėdo žolėje, o vėliau išsitiesė ant kelio. Jis tikėjosi mamos dėmesio, tačiau ši tiesiog praėjo pro šalį. Mažyliui neliko nieko kito, kaip atsikelti ir bėgti paskui – jis nenorėjo likti vienas.

Gyvūnų elgesio ekspertės Dafnės Šeldrik teigimu, tokie dramblių pykčio proveržiai – ne toks jau retas reiškinys. Ji prideda, kad drambliai daug kuo panašūs į žmones – jie auga maždaug taip pat, kaip mes, jų gyvenimo trukmė panaši. Drambliai subręsta dvidešimties, jie vertina šeimą, supranta, kas yra mirtis, jaučia liūdesį, meilę ir pavydą, suvokia save kaip individualybę, reiškia nepasitenkinimą kaip maži žmonių vaikai.

Komentarai

Juokingi video

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai