Vyro neištikimybės požymiai

“Jis niekuomet šitaip su manimi nepasielgtų” - galvoja dažna moteris, kuomet pastebi pasikeitusį vyro elgesį ir “užuodžia” horizonte pasirodžiusią kitą dailiosios lyties atstovę. Kai kalbame apie meilę ir aistrą, posakis “niekada nesakyk niekada” labai tinka. Taigi, geriau plačiai atsimerkti ir realiai įvertinti situaciją, nei vėliau verkti įsikniaubus į pagalvę ir kaltinti save naivumu.

Jis staiga tapo tikru darboholiku. Vyras netikėtai ėmė vis ilgiau užtrukti darbe, o dėl tariamai didelio darbo krūvio į ofisą keliauja net savaitgaliais? Tai tikrai realus perspėjimas, kad kažkas vis dėl to yra ne taip. Variantas pirmas: laiką jis leidžia visai ne darbe. Variantas antras – toji kita dailiosios lyties atstovė yra tavo vyro bendradarbė. Beje, sunerimti reikėtų ir tuo atveju, jei vyras netikėtai dažnai pradėjo bendrauti su bendradarbiais: rengia bendrus vakarėlius, eina išgerti alaus ir t.t., o tavęs kartu nekviečia.

“Su vyru kartu gyvenome jau 5 metus. Santykiai buvo gana ramūs, be ryškių pakilimų bei nuopuolių. Kartu svarstėme apie šeimos pagausėjimą, todėl planavome taupyti pinigėlius didesniam būstui. Po kurio laiko pastebėjau, kad vyras vis dažniau užtrunka darbe. Kai pirmą kartą garsiai išsakiau savo abejones, sulaukiau priekaištų, esą jis tokiu būdu stengiasi uždirbti pinigų naujiems namams ir būsimiems vaikams. Tą kartą pasijaučiau labai kalta dėl tokių savo skubotų išvadų. Tačiau atsitiktinumas viską sustatė į savas vietas. Kartą vyras ant stalo paliko savo bankinius dokumentus su prisijungimais prie sąskaitos. Smalsumas mane įveikė, taigi prisijungiau ir patikrinau, kiek gi pinigų mano “šaunuolis” uždirbo taip stipriai “ardamas”. Paaiškėjo, kad jo alga nė kiek nepasikeitė, ir jokių pinigų jis neuždirbo. Ką gi, man beliko padirbėti “sekliu morka” ir pačiai išsiaiškinti, kur vyrelis leidžia laiką... Gaila, bet pirminiai mano įtarimai pasitvirtintino” - Renata, 32 metai.

2 psl. »

Komentarai (22)

Melody 2023-03-08 11:39
Mano vardas Melody Walker. Noriu, kad visi šio forumo nariai žinotų apie daktarą Ogundelę, puikų burtininką, kuris sugrąžino man mano vyrą savo meilės burtais, jo kerai yra nekenksmingi. Esu jo gero darbo ir sąžiningumo liudininkas, jei jums reikia pagalbos susigrąžinti meilužį, atkurti santuoką ir priversti vyrą ar žmoną jus mylėti ir gerbti? Susisiekite su gydytoju Ogundele. Šis žmogus yra sąžiningas ir galingas. Susisiekite su juo WhatsApp Chat, Viber Chat arba Telegram: +27638836445.
sherri 2023-02-06 02:46
Daugiau neieškokite pagalbos susigrąžinti buvusį partnerį. Nes kunigas Adu turi išeitį per savo susijungimo meilės burtą ir susigrąžinti buvusius meilužius, nes prieš kelias savaites su jo pagalba susigrąžinau savo EX. apsilankykite jo kontaktinėje informacijoje, jei jums reikia jo pagalbos per (solutiontemple.info) ([email protected])
lilian 2022-08-28 11:44
Laba diena visiems, jei sutinkate su manimi, kad antgamtiniai dalykai valdo natūralumą, tada čia yra tinkama vieta ieškoti visų savo problemų sprendimų.

1. AR NORITE, KAD JŪSŲ PARTNERIS JUMS MYLĖTŲ AMŽAI?
2. AR NORITE GRĄŽINTI SAVO BUVO MYLĖTOJĮ?
3. AR NORITE VANDYBOS ĮSIPAREIGOJIMO?
4. AR NORITE SUSTABDYTI SKYRYBŲ BYLĄ SU SAVO PARTNERIU?
5. AR NORITE, KAD JŪSŲ SUTUOKTINIS JUMS ATSAKYTŲ?
6. AR JŪS VAISINGAS, AR NORI GADA VAISIAUS?
[email protected]+2348073001706
samanta 2016-12-11 21:14
Man irgi taipt
shimkus 2013-08-07 05:42
Nebaigiau)).vyrams l svarbu oralinis seksas? Nu velniazin kode taip.nu palepinkit pro reta, dar kkoki viena kita fokusa ir nereiks verkslenti.tikrai mums vyrams tai svarbu,suprskit visnasyk.po to atsiranda ir dvasinis rysys geresnis or santykiai.atminnkit buitis, vaikai, eina antroj vietoj.va tokios isvados.mokslininku.tad pasinaudokit ir gyvensit llaimingi
shimkus 2013-08-07 05:36
Moterys linkusios kaltint vyrus.bet niekada nesusimasto del saves paciu.del ko tie vyra bega?o juk suvaldyt juos nesunk.vyrui pirmoj eilej intymumas.pabukit svelnesnes,pagirkit kad ir be reikaloo
Tomce 2013-06-14 23:20
to Laura, visiskai tokie patys :)
giedre g 2012-06-20 13:52
sutinku- moterys bukit budrios, neatiduokit visos saves vienam vyrui :))))
sandra 2012-06-08 11:18
apsurdas vyrai taipat save priziuri ir nenuostabu kad jie kvepinasi ar panasei visupirma gal jie nori tiesiog visad but patrauklus savo moterei taip suprantu jai vyras kazka slepe vadinas reik sudvejot bet ir mes moterys neesam tobulos ir begam i sona jai to norime jai mokesim savo vyrus tinkamai myleti saugoti bei rodyti demesi kurio jiems reik bei lovoi ismegint kazka naujo jie nebeks i sona vien tam kad jiem truksta kazko ipatingo
Rasa 2012-06-01 19:05
Tikra teisybe parasyta,ir su telefonu nesiskyrdavo,ir " sunkiai" dirbdavo virsvalandzius " musu atostogoms":)). Ačiū Dievui jau praeitis:))

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai