Žaidimai gryname ore

Atšilus orams, norisi pabėgti nuo miesto šurmulio, tačiau tiesa ta, kad atsidūrus gamtoje daugeliui sunku rasti kokios nors veiklos ar pramogų. Dalinamės keliomis idėjomis, kad jūsų poilsis su vaikais ar draugų kompanija būtų linksmesnis ir įdomesnis!
 
Vienkartinių stiklinaičių lenktynės

Užduotis paprasta: vandens pistoletais reikia nustumti perdurtas ir ant virvės suvertas plastikines stiklinaites. Kas greičiau pasieks finišą, tas ir laimi.
 
Žaidimas su vandens pilnais balionais

Žaisti reikia taip pat, kaip ir su pripučiamu kamuoliu, tačiau vietoje jo naudojamas vandens pripiltas balionas. Labai svarbu, kad nepataikytumėte kam nors į veidą, todėl mažiems vaikams šis žaidimas netiks (o štai paaugliams ir vyresniems bus pats tas)!
 
Numušk taikinį

Viską paruošti lengva, o žaisti – dar paprasčiau: tereikia metant kamuoliuką pataikyti į pastatytų kopėčių tarpus (kiekvienam tarpui galima priskirti skirtingą taškų skaičių, nebūtinai taip, kaip nuotraukoje). Tarkim, kamuoliuką žaidėjai meta po 5 kartus. Kas taškų surenka daugiausiai, tas ir laimi.
 
Stiklinių rutuliukų žvejyba

Pripilkite dubenį arba pripučiamą baseiną vandens, o į dugną įmeskite stiklinių rutuliukų. Užduotis: per minutę ištraukti jų kuo daugiau, nenaudojant rankų – t.y. tik kojomis, ir sudėti į puodelį. Laimi tas, kas rutuliukų per nurodytą laiką prirenka daugiausiai. Šis žaidimas ypač tinka karštą vasaros dieną.
 
Domino kieme

Pasidarykite dideles domino kaladėles – su jomis galėsite žaisti lauke kartu su šeima daugybę metų.
 
Tvisteris

Reikalingas apvalus trafaretas ir purškiami dažai, ir jūsų pievelė virs didele žaidimų aikštele.
 
„Beer pong“

Labai panašus į originalą, bet žaidimui vietoj stiklinaičių ir stalo teniso kamuoliukų naudojami kibirai (arba statinės) ir kamuoliai. Apsieikite be alkoholio!
 
Estafetė su skanumynų pintine

Komandos varžosi, kas greičiau suspės viską paruošti iškylai (paklos pledą, išdėlios stalo įrankius ir t.t.). Tas, kuris pirmas viską padarys, turi viską sudėti atgal ir perduoti pintinę kitam žaidėjui.
 
„Scrabble“ ant žolės

Galima padaryti dideles korteles su raidėmis iš kartoninių dėžių. Dabar, kai žaidimas persikels ant žolės, jis taps naudingas ne tik protui, bet ir kūnui.
 
Lenktynės su plaukmenimis

Tai estafetė, kurios metu žaidėjai bėga su plaukmenimis, laiko virš galvos kibirėlius su vandeniu ir stengiasi jo neišlaistyti.
 
Gero apetito!

Komandos sustoja eilute prie stalų, ir lenktyniauja, kas greičiau padarys sumuštinį (vienas žaidėjas tepa sviestą, kitas – deda sūrį, dar kitas – dešrą ir t.t.). Kai sumuštinis pasiekia stalo galą ,paskutinis žaidėjas turi jį suvalgyti. Laimi ta komanda, kuri padarė ir suvalgė sumuštinį greičiau.
 
Lenktynės ant antklodžių

Šiam žaidimui reikia kelių antklodžių arba pledų. Partneris pasodinamas ant antklodės ir tempiamas per žolę taip greitai, kaip tik įmanoma. Žinoma, bus daug paprasčiau ir smagiau, jeigu partneris bus mažas vaikas.
 
Žiūrėk, kur eini

Žaidėjai prisiriša prie čiurnų po balioną ir bėgioja, stengdamiesi užlipti ant kito žaidėjo baliono ir jį susprogdinti. Laimi tas, kurio balionas lieka sveikas.
 
Timpa su kempine

Žaidimo esmė: su porininku iššauti timpa šlapią kempinę kitam žaidėjui. Žaidėjas turi ją pagauti ir išspausti į kibirėlį. Laimi ta komanda, kuri greičiau išspaudžia pilną kibirėlį vandens.
 
Surask porą

Pasidarykite kelias kortelių poras su vienodais paveiksliukais. Žaidimo metu kortelės sumaišomos ir apverčiamos. Kiekvienas žaidėjas paeiliui atverčia dvi pasirinktas korteles. Jeigu paveiksliukai sutampa, žaidėjas paima korteles sau. Jeigu ne, kortelės vėl apverčiamos ir padedamos atgal. Laimi tas, kuris pasibaigus žaidimui turi surinkęs daugiau kortelių.
 
„Angry birds“ savomis rankomis

Šį populiarų žaidimą galima pasidaryti ir patiems – tam tereikia kelių minkštų žaisliukų, kartoninių dėžių ir kamuoliukų.

Komentarai

Žaidimai vaikams

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai