Žaidimai vaikams: „nieko nematau“

Tikrai kiekviena mamytė prisimena, kaip kieme su vaikais žaisdavo slėpynes. Gaila, tačiau šiais laikais tokius ir panašius žaidimus vis dažniau pakeičia kompiuteris. Ir vis dėl to, mažam vaikui niekas nesuteiks tiek laimės, kaip žaidimai kartu su mama ir kitais vaikais, taigi šį kartą – įvairūs slėpynių žaidimo variantai.

Žaidimas “Akla višta”. Vienam vaikui šaliku ar skarele užrišamos akys, taigi jis negali nieko matyti, tačiau gali viską girdėti. Likusieji žaidimo dalyviai turi ploti rankomis, trepsėti kojomis arba kalbėti, kad “akloji višta” galėtų orientuotis, kurioje vietoje yra žmonės. Vaikas, kuriam užrištos akys, rankomis turi sugauti kurį nors iš žaidimo dalyvių. Tuomet sugautajam perrišamas akių raištis ir žaidimas prasideda iš naujo. Jei norite, kad žaisti būtų dar įdomiau, galima liepti ne tik sugauti, bet ir atspėti, ką “akloji višta” sugavo.

Žaidimas “Rūšiavimas”. Tau reikės daug skirtingų smulkių daiktų: vienodų sagučių, degtukų, pupelių, žirnių, monetų ir t.t. Viską sudėk į vieną didelį indą ir visiems žaidimo dalyviams užrišk akis (kad nebūtų didelės maišaties, geriausia žaidimą žaisti 3-se). Žaidėjų tikslas – iš indo ištraukti po 5 kiekvieno daikto vienetus. Kuris pirmasis užduotį įveiks – tas ir bus laimėtojas.

Žaidimas “Kliūčių ruožas”. Atlikti įprastus veiksmus užrištomis akimis – ne taip jau paprasta. Pavyzdžiui, eiti tiesia linija arba įveikti kliūtis. Būtent tokį žaidimą galima pažaisti su vaikais. Padalink vaikus į dvi komandas, kurios rungsis tarpusavyje. Užrišk vienam iš pirmosios komandos vaikui akis, tuomet ant žemės išdėliok įvairių kliūčių, pavyzdžiui pagalvėlių. Žaidimo tikslas: pasiekti kokį nors objektą nesusidūrus su kliūtimis. Kiti komandos nariai turi garsiai patarinėti tam, kurio akys užrištos, kad jis kuo greičiau pasiektų tikslą. Laimi ta komanda, kuriai greičiausiai pavyko viską padaryti teisingai.

2 psl. »

Komentarai (7)

austikjadf 2013-11-13 16:46
nu idomus tie visi geimai :D
lliiiivvveeetttaaa 2013-05-01 17:00
man tai ir dabar ydomu kartais pazaisti
VYyyy 2012-01-04 17:11
Akla vista pati vaikysteje zaidziau. Smagu prisiminti
Li 2012-01-04 11:44
tai kad cia ir suaugusiems galima zaisti
Pusnis 2012-01-04 11:09
Atrodo smagiai, bet greičiausiai tikrai ne miestų sąlygom
Vilte 2012-01-04 10:42
Akla vista zaidziant tai reiketu puse baldu isnesti, nes nelaimiu tikrai gali buti...
Marina 2012-01-04 10:02
Paskutinis žaidimas tiktų kokiame vienkiemyje. Bet mieste - labai abejoju.

Žaidimai vaikams

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai