Žolelių kaukės

Daugybė kosmetikos gamintojų savo produkcijai naudoja ir natūralius ingredientus, pavyzdžiui, žoleles. Jų dedama į įvairias veido ir kūno priežiūros priemones, tačiau reikėtų atminti, kad kartu su konservantais ir kitomis cheminėmis medžiagomis. Tai reiškia, kad tikros žolelės tavo odai būtų daug sveikiau, o ir rezultatas, nors jo gali tekti truputį palaukti, geresnis.

Kokia žolelių kaukių nauda?

Peržengus trisdešimties metų amžiaus ribą, oda ima vysti ir senti, ji praranda stangrumą. Net jeigu išorinių odos senėjimo požymių dar nematyti, jau reikėtų pradėti labiau ja rūpintis, ir geriausia – natūraliomis priemonėmis. Žolelės padeda atgaivinti odą ir daug ilgiau išsaugoti jos jaunystę.

Kaip rinkti ir paruošti žoleles?

Gali žoleles rinkti pati (kiek įmanoma švaresnėse vietose: sode, kaime, miške ir pan.), arba įsigyti jų vaistinėse. Jeigu nuspręsi eiti žoliauti, pasisemk kantrybės: tai gali ilgokai užtrukti. Jeigu susigundysi pirkti iš kokios nors nepažįstamos močiutės, pamąstyk, ar tikrai verta – tu juk nežinai, kur jos buvo surinktos ir kaip apdorotos.

Kaukėms galima naudoti tiek šviežias, tiek džiovintas žoleles (pavyzdžiui, žiemos metu). Svarbiausia, kad jos būtų labai gerai susmulkintos. Prieš dedantis kaukę reikia kruopščiai nuvalyti odą pieneliu arba toniku (jeigu ji labai sausa ar sudirgusi – alyvuogių aliejumi arba kremu). Kaukę dėk lengvais judesiais masažo linijų kryptimi.

Siūlome tau keletą populiarių receptų.Jauninamoji žolelių kaukė

Šiai kaukei reikės susmulkintų petražolių, krapų ir mėtų. Sumaišyk jas lygiomis dalimis. Į du šaukštus šio mišinio įdėk arbatinį šaukštelį skysto medaus. Viską išmaišyk ir užtepk ant odos (užtepus ant marlės galima naudoti ir kaip veido kompresą). Praėjus 10 minučių, likučius kruopščiai nuplauk, o odą patepk riebiu kremu.

2 psl. »

Komentarai (4)

Kira 2013-07-24 18:01
Man patiko viso zoleliu idejos:)aciu:)
Regina 2012-04-26 14:40
su ramunėlėm man patiko
Žaneta 2012-04-26 11:24
man taip pat labai patinka įvairios naminės kaukės. Ir paprasta, ir efektyvu, ir nebrangu
Lidija 2012-04-25 21:34
Ačiū, labai naudinga. Man patinka natūralūs produktai :)

Veidui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai